Kažu da je red da se predstavim.. :)

Kažu da je red da se predstavim.. :)

Član
Sta trebam slikati? A reci mi koja je razlika gli od obicne amerikanke? Imas ih na piku par komada pa gledaj slike do mile volje.
 
Član
Sta trebam slikati? A reci mi koja je razlika gli od obicne amerikanke? Imas ih na piku par komada pa gledaj slike do mile volje.
Razlika je velika, prvo pragovi, nastavak na zadnjem braniku, nastavak na prednjem braniku("ova od kolege sa foruma nema taj na prednjem jer je auto valjda udareno ili sta ja znam) zatim farovi,stope, unutršnjost i jos mnogo toga.. Isto kao kod obicnog golfa 4 gti i golfa 4 gti jubi 25..
 
Član
Ma nema sta da misli imam auto koje je manje kw pa trosi dosta dosta vise

Zato ti i troši više jer je slab motor pa se teže bori sa tom karoserijom, a kod njeg je daleko jači i samim tim lakše nosi tu ISTU karoseriju tj. treba mu manje gasa pri ubrzanjima u odnosu na tvoj motor. Dajdža mi ima passata 5+ sa tim 2.0 85kW motorom i troši više od 1.8T!
 
Član
Eto pogledaj kod mene auto...a ppgledaj kod njega....koliko vidim ima samo pragove....
Između njegove i tvoje svejedno ima dosta razlike, nastavak zadnjeg branika vidi, vidi unutrašnjost kod njega je crni korv i stokovi, kod tebe sivo, kod tebe je plastika oko radia i klime, kod njega bruseni aluminij ja mislim,pa sicevi, inace dodu drugačiji farovi i jos mnogo toga, neda mi se nabrajat. ProGuglaj i sve će ti bit jasnije ;)
 
Zato ti i troši više jer je slab motor pa se teže bori sa tom karoserijom, a kod njeg je daleko jači i samim tim lakše nosi tu ISTU karoseriju tj. treba mu manje gasa pri ubrzanjima u odnosu na tvoj motor. Dajdža mi ima passata 5+ sa tim 2.0 85kW motorom i troši više od 1.8T!
Ma kakvi slab ;)
220 cdi je slabiji od 270 pa opet trosi dosta manje a teze mu vuci,znas sve vec,pisali smo.Uglavnom nema sanse da trosi 8l kombinovano ;)
 
Član
Zato ti i troši više jer je slab motor pa se teže bori sa tom karoserijom, a kod njeg je daleko jači i samim tim lakše nosi tu ISTU karoseriju tj. treba mu manje gasa pri ubrzanjima u odnosu na tvoj motor. Dajdža mi ima passata 5+ sa tim 2.0 85kW motorom i troši više od 1.8T!
Nisi upravu. Moj motor moze sasiju od 1300kg da raznese po cesti. Jako jako ostar motor. Kod pasata je nešto drugo...pogledaj malo razliku u tezini izmedju mog auta i pasata! pogledo sam ja sta ima gli...al8 nemaju svi??? Sve zavisi od trzista tako da detalji se razlikuju. No dobro
Nema sanse da trosi sa toliko konja tako malo!!!! Alo ljudi!!!
 
Član
Nisi upravu. Moj motor moze sasiju od 1300kg da raznese po cesti. Jako jako ostar motor. Kod pasata je nešto drugo...pogledaj malo razliku u tezini izmedju mog auta i pasata! pogledo sam ja sta ima gli...al8 nemaju svi??? Sve zavisi od trzista tako da detalji se razlikuju. No dobro
Nema sanse da trosi sa toliko konja tako malo!!!! Alo ljudi!!!
A što ne može tako malo da troši?
Evo moj može ispod 9l, možda čak i 8l plina na otvorenom putu i to ne da ga mazim, jer nije ni pravljen da se mazi.
 
Top