Kažu da je red da se predstavim.. :)

Kažu da je red da se predstavim.. :)

Član
Druze ajd malo citaj...kazem ti da ovaj motor od 85kw dobro vuce kod jette a kod pasata koji znatno tezi se razlikuje. Ili da nacrtam?

Nemam ja šta čitat, pročitao jednom i shvatio, meni dovoljno. Prvo sam ti napisao razliku između istog auta sa 2 različita motora i naveo ti još jedan primjer na drugoj, većoj klasi. NIGDJE nisam spomenuo taj odnos u toj silnoj "vuči" između passata i jette sa istim motorom koji ti spominješ. Pa ti opet napišem da sam uporedio DVA različita motora u jednoj klasi pa i drugoj klasi, i ti opet nisi skontao. Izgleda da je stvarno potrebno da nacrtaš, al u ovom slučaju sebi!
 
Član
Nemam sta raspravljati sa tobom. Koliko vidim ti si napisao da je motor slab i da zato trosi vise od 1.8 sto pojma nemas! Pa se uporedio kako je to na pasatu! Al vidim da se razumijes nema sta. Pobjednik. Sampion.
 
Ja ti fino napiso, uporedio jettu sa jettom i passata sa passatom, ja nigdje nisam uporedio passata sa jettom, a kako si ti to zaključio ... :rolleyes:

Na neki način je u ovom videu dokazano ono što sam ti u radnije postu rekao, od 4:00
Ma jace auto u 90% slucajeva vise trosi,u gradu uvijek vise trosi,otvorena je druga prica,ali grad je siguran ;)
 
Član
Lik je rekao da mu auto trosi 8l...ako nije naveo koja voznja onda je logicno da se odnosi na kombinovanu u kojoj je znatno veci procenat grad voznja!
 
Član
A sto se dobro predstavi ovaj novi clan , nema dileme :D

Ma sta se imate raspravljati tu , nije to nista isto , recimo neko mce auto od 150KS vise trositi nego nekom od 193KS jer ovaj od 150KS vozi u velikim obrtajim i ne sala na vrijeme , mislim konstantno ne na ono haj malo da ga uprem , do kovaj kad je mirnija i gradska voznja vozi bolje :shifty:
Ovo je mozda malo prevelika razlika ali hocu da samo kazem da je dosta do vozaca :car1:
 
Top