KAZNE...

KAZNE...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije jos stigla snimio me drole sa peticom crveno na otoci, remizi i blico me na RTV na jedno "160 od oka" usput da dodam da se krenulo sa cengic vile od vjetrenjace...
 
Član
E ja sam mislio da sam belaj rijesio kad sam otplatio sve kazne koje sam imao a bilo je 700 km i jedan mjesec zabrane. Danas sam vozacku dobio nazad ali sam dobio i plavu kovertu,sta sam sad skrivio. Odem na sud i kazu mi za jos jedan prekrsaj od prije gotovo 2 godine,prestigao sam kolonu vozila i zaustavili me zapisali,ja mislio nema nis ali ne prastaju sad nikome. Trebao sam dobiti 300 km kazne i 2 mjeseca zabrane jer sam sibnuo vise od 10 vozila u pokretu,ali je sudinica bila dobro raspolozena pa mi je dala samo 100 km kazne i 2 mjeseca zabrane ali uslovno da ne smijem napraviti tezi prekrsaj narednih 6 mjeseci inace ode vozacka na ta dva mjeseca na hlađenje.
 

IGY

Član
ja koliko sam upucen vecina kazni se ponistila iz starog zakona, ja sam imao jednu jos sam napuhao 1.9 promila i trebala mi je vozacka letiti, ali nikad mi nije dosla ta kazna, a sad kad sam predavao vozacku mi je rekla da nemam ni jednog prekrsaja vise, znaci da te kazne vise nema, i imao sam jos par prijava za maglenke i jednu za parkiranje na trotuaru sve u starom zakonu, i sve su ponistene, tako je bar slucaj kod mene
 
Član
Ma ne vjerujem da ti je ta kazna dosla od prije 2 god, to se ona mozda nest zeznula!
Meni doslo davno da mi se kazna u iznosu 300 Kmzamijeni kaznom zatvora i ja nit sam se kada javio ni nista i 2 auta registrovao posle toga!
 
Član
Sudinica je bila raspolozena da te izlevati...
Ja sam po starom imao dosta toga zbog pijancenja, crvenih, radara...
Sve AMNESTING je je dosao novi sistem stari caosss, a poslije dvije godine i onako ti kazna zastari tako da tuturututututu:icon_arrow:
 

JD.

Član
ama sve te stare kazne sto vam salju samo ignorisite. znaci sve kazne za koje niste dobili onaj prekrsajni nalog nemaju nikakvog efekta sada.


stare kazne se nisu unosile u ovaj sistem tako da se ne moraju platiti.


i meni je u novembru dosla kazna iz augusta 2006, da platim nesto 80 KM, i naravno nisam nista platio i odem jedno mjesec nakon toga na cips da provjerim i naravno nema te kazne u neplacenim.

p.s. da ne spominjem da su sve kazne starije od 2godine svakako zastarile
 
N

nenad

Ljudi jeste li sigurni da se te kazne iz starog zakona "otpisuju"? Ja skoro 2 godine cekam kaznu, odbio da duvam balon, cekam kraj aprila kad ce bit 2 pune godine i sve se nadam da ce zastarit. Sve kontam kad nisu dosad poslali da nece ni doc...
 
Član
nenad je napisao(la):
Ljudi jeste li sigurni da se te kazne iz starog zakona "otpisuju"? Ja skoro 2 godine cekam kaznu, odbio da duvam balon, cekam kraj aprila kad ce bit 2 pune godine i sve se nadam da ce zastarit. Sve kontam kad nisu dosad poslali da nece ni doc...

100.000.000 %
 
Član
uopce ne zelim pricati o svojim kazaznama...pfff
ali evo sada mi javio prijatelj
proddaje auto hitno da plati kaznu :D
 
Član
Nemam ja toga, ja sam fin :D

Samo 2 kazne koje su placene - 30 KM radi ugasenih svjetala i 40 KM parkiranje na trotoaru....

A izvlacenja je bilo ihi hi... :lol:
 
Član
ima jedan odredjeni period nakon kojeg kazne zastare, ne znam tacno koliki je taj period, ali tu negdje oko dvije godine. uglavnom meni je uvijek samo za brzu voznju dolazilo. mogo sam dosad sebi novo auto kupit kolko sam im dao za brzu voznju... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top