Kamere

Kamere

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to sam i ja cuo ali nije se zezati, najvise mi je zao dati pare za kaznu, kamera slika na 61km/h 40 ogranicenje
 
Član
zaledila_brava je napisao(la):
Ja ne znam kako ce je mjenjati,morali bi onda stalno kopati po cesti.
To je suplja prica.

Zasto bi kopali po cesti ? Nece stavljati kameru u cestu :lol::lol: Kamera se mjenja iz kutije u kutiju ( iz frizidera u frizider). Znaci ja kako sam ja cuo to je npr. sad je kod RTV sutra je kod Ekonomske ili na Stupu, Dobrinji
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ogranicenje je 40 a tolerancija 60km/h. 61 i vise slika

Ogranicenje je 60 tolerancija je 80.. 81 i slikat ce te, testiro sam svaki neslika nijedan do 80 preko nisam probavo :D
 
Član
i ja sam cuo da kao nema u svakom kamera ali to mi nema logike sta kao nemaju para da kupe kameru pa nije 93
 

JD.

Član
to je uzasno skupa oprema (za nase uslove) pa zasad i imaju samo jednu kameru koju premjestaju iz kutije u kutiju

ali eto bar znate 5 lokacija na kojima postoji mogucnost da radi kamera pa ne divljajte :D
 
Član
eh bestraga i sto mu bubnjeva darkvuda
taman ljeto marsala tita dijaspora tu ja nemam srednji lonac i nabavio protocni zadnji pa kontah da se maloko kad ne lezi vraze kamere
eto ne moze covjek posteno ni da galami po gradu
 
Član
hehehehhe
iskreno koliko god i meni stetile te kamere su korisna stvar ali da bi to sve imalo efekta mora se jos puno uraditi na drugim poljima na primjer sa oruzjem u autima tu nema kamera a svi to mogu da imaju bez obzira na psihicki profil licnosti ( manijakalna shizofrenija ili bilo koja druga) tako da ........
 
Član
Shogunn je napisao(la):
eh bestraga i sto mu bubnjeva darkvuda
taman ljeto marsala tita dijaspora tu ja nemam srednji lonac i nabavio protocni zadnji pa kontah da se maloko kad ne lezi vraze kamere
eto ne moze covjek posteno ni da galami po gradu

Ma slobodno mozes ti od frizidera do frizidera i stalno tako :D cim ga vidis kocnica :p
 

JD.

Član
zaledila_brava je napisao(la):
ma kamera slika jarane,al senzori su ti u cesti preko kojih kad predjes preko
aktiviraju se i tad ti se pali kamera...

pa ja

ne premjestaju se senzori nego kamera ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top