Kamere

Kamere

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma neprobojno moze bit,al ofarbas ga i idemo dalje,to je moderno ovdje kad se raceovi odrzavaju i tak to
 
Član
zaledila_brava je napisao(la):
Ja ne znam kako ce je mjenjati,morali bi onda stalno kopati po cesti.
To je suplja prica.

zaledila_brava je napisao(la):
ma kamera slika jarane,al senzori su ti u cesti preko kojih kad predjes preko
aktiviraju se i tad ti se pali kamera...

E ovo ja zovem kraljevskim postom :D:lol::lol:
 
Član
Ta kamera kosta nekih 80.000 $, to sam negdje nasao. Fakat je nevjerovatno skupa, ne znam zasto tolika cijena. Inace, veceras je kamera bila kod televizije i slikala je na nekih do 65 km/h (valjda je nisu drugacije setovali u odnosu na ekonomsku). Vozi nas trojica gotovo paralelno 60-ak km/h, kad ovog valjda u lijevoj traci uslika (mozda je isao 2-3 km/h brze). Ja se ono bas iznenadi, sta je ovo sad...
 
Član
smajke je napisao(la):
Taj znak od 40 km/h valjda znaci da toliko smijes prekoracit dozvoljenu brzinu
hehee...

od prvog aprila trebo si pocet razmisljat i ti ko i mi svi u Tz...semafor ekonomska,semafor bkc,semafor merkator,semafor brcanska....4 komada danas cuo iz pouzdanih izvora gdje su :( kad se skontam :(:(:(
 
Član
ja ih po tuzli jos nisam vidio.. jedino ako nisu neke nove nabavili??? pa ih zastekali..
koliko sam ja upoznat postavljene su samo po sarajevu i ona jedna kad se prodje zenica..
mada cuo sam da ce i u zenici se postavljat kamere za nadzor...o "radarskim" niko nista ne prica
 
Član
ma lagano zadnju tablicu u gepek i furash :),spala kazes :)
a u tz kad ih postave nesto ne vjerujem da ce dugo ostati,il ce ih neko skinuti,il pokupit autom
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
a u tz kad ih postave nesto ne vjerujem da ce dugo ostati,il ce ih neko skinuti,il pokupit autom

I jedno i drugo, milion posto ;)

@kuduz, cisto sumnjam, nigdje ni da je cesta zadizana ihaj na tim lokacijama, nit blica igdje da vidis, a prolazilo se kod ekonomske 140+
 

JD.

Član
pa ljudi da imaju kamere u tuzli bilo bi ako nista u novinama 5 puta o lokaciji, ne budite tako isprepadani :lol:
 
Član
danas sam sjedio sa inspektorom....lik samnom na fax iso :D:D dok sam bio redovan naravno i prica mi da je krenulo od prvog aprila i da se nalaze na tim lokacijama...i ja sam veceras proveo vece obilazeci te semafore da ih ugledam al nisam imo srecu...i nadam se da je to laz jer imalo se prolijetanja na tim lokacijama poprilicno....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top