Kamere

Kamere

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz. svima mozda sam fulio gdje cu staviti temu ali nemogu nikako da skontam gdje je kamera ona nova na pofalicima ? Ako neko zna jel moze da kaze vidio sam senzore a kameru nisam :D
 
Član
Je, imas tu neke kontenere desno u cestu, odmah do njih ima visoki bijeli zamrzivac, to ti je kamera :). Bitno ti je da znas gdje su senzori i da preko njih prelazis dozvoljenom brzinom, odakle te NECE uslikat, to ti je nebitno... :D
 
Član
mislite na glavnoj cesti pored ekonomske skole.
od kada je to?
pih cuj 60
treba i pjesake kaznjavati pravo znaju biti bezobrazni primjer prelazak preko raskrsnice dijagonalno ili na nekih 10 metara od zebre ili semafora ja sam za to da moze to da se gazi nekada bih bas sa merakom to uradio samo zbog bezobrazluka
iz trole pa pravo pod tockove
 
Član
ne ali fakat postujem znak stop postujem pjesacki prelaz postujem semafor al ono svako izljetanje mimo obiljezenih djelova gaziti kao uh nisam vidio on iskocio zao mi je
bila jednom jedna igrica zvala se karmagedon
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Je, imas tu neke kontenere desno u cestu, odmah do njih ima visoki bijeli zamrzivac, to ti je kamera :). Bitno ti je da znas gdje su senzori i da preko njih prelazis dozvoljenom brzinom, odakle te NECE uslikat, to ti je nebitno... :D

Ono veliko go...o crno bijelo :S Pih.... A cuj 60 slika :S Nisam to znao jbte ja onuda 60 kontam nece onaj znak 40 Nista :D
 
Član
ma ja sam vidio jos negdje onakvih frizidera ako nisam cak negdje i u titovoj mislim nisam obracao paznju
izgleda isto kao pano za plakate seke aleksic ili nekog drugog izvodjaca moderne glazbe
 
Član
u titovoj kod semafora blicne cesto kad prodjem gdje je sam shop al je nekorazvalio bile su polupane lece
 
Član
ja sam cuo da ima jedna kamera i da je mjenjaju .... Ne znam jel to istina a ako jeste jel znate gdje je sada?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top