Kakve su ovo felge ? ? ? Pomoc

Kakve su ovo felge ? ? ? Pomoc

Član
zlajaaa je napisao(la):
165mm guma, a felga 20.32mm ti je previše... gledo sam 185 45 na 8" i baš je razvučeno, a to 165 je fakat preusko ;)

pa tako bi trebalo da bude dosta ce rubovi da vire evo pogledaj kako izgleda
2nrd8gl.jpg
287m153.jpg
ax0ikp.jpg
 
Neces to moci vozati po nasim cestama vjeruj mi.
A sad sam vidio oglas na piku...felge su jednodijelne:icon_rolleyes:
 
Član
To bi bilo bolest :icon_eek: :icon_eek:
Samo te felge sam i ja gledao,ja sam imao donedavno Powertech 15 sve cetiri et15 dao ih za male pare jednu trebalo raditi malo..
Kad skontas gume te sto traziz nemas ispod 200KM sve cetiri da ista valjaju,u felge ces uloziti jos 150KM one kostaju 400KM,pa ti skontaj kako i sta.I ko zna ta varena kako sta :icon_confused:
Ja sam ih gledao i bio se zalozio ali fakat puno izadju dok se urade i sve to ostalo..Gume 165/50 imas za 100€ sve cetiri uzeti ;)
 
Član
mislim da nece biti funkcionalno jer ces gume morati puhati i preko 3 bara a tada one postanu kao kamen i brzo ces ostati bez auta a i bez bubrega
 
Član
Skrabo je napisao(la):
To bi bilo bolest :icon_eek: :icon_eek:
Samo te felge sam i ja gledao,ja sam imao donedavno Powertech 15 sve cetiri et15 dao ih za male pare jednu trebalo raditi malo..
Kad skontas gume te sto traziz nemas ispod 200KM sve cetiri da ista valjaju,u felge ces uloziti jos 150KM one kostaju 400KM,pa ti skontaj kako i sta.I ko zna ta varena kako sta :icon_confused:
Ja sam ih gledao i bio se zalozio ali fakat puno izadju dok se urade i sve to ostalo..Gume 165/50 imas za 100€ sve cetiri uzeti ;)

Imas u gumex.ba ja mislim u jelahu su oko 122 km dodje jedna guma a sve cetri mi stari rekao na ljeto kupiti nove tako da za to ne brinem... A to za felge ne mogu toliko biti slomljene da steti.. Kaze momak jeste jedna varena ali su sve 4 felge uradjene znaci ne bacaju nikako. Al eto kazem da vidim slike kako sta pa cu ih postaviti da vide svi...Jeste doci ce me oko 500 km felge ali reci ti meni gdje i kakve dobre felge mogu za te pare naci bez bbs rm i ats classic 8x13 mi se ne svidja nista ostalo posebno, ats cup su dobre ali sad covjek valjda tezi uvijek najbolje sto moze da stavi na auto jel tako ????



CUPRA SX je napisao(la):
mislim da nece biti funkcionalno jer ces gume morati puhati i preko 3 bara a tada one postanu kao kamen i brzo ces ostati bez auta a i bez bubrega


Svakako ga ne vozam puno sada da ali ne planiram ga vozati jer imam drugo auto razumijes ne bi isao na ovako extremne stvari da ga moram svaki dan vozati... Jos kad uzmem u obzir kakve su nam ulice osto bi bez zuba ne samo bubrega...

dzinn16v je napisao(la):
Neces to moci vozati po nasim cestama vjeruj mi.
A sad sam vidio oglas na piku...felge su jednodijelne:icon_rolleyes:

da da jesu jednodjelne... i rekao sam ja mislim da su jednodjelne i sta mislis o stanju u uporedbi sa cijenom???

dzinn16v je napisao(la):
Neces to moci vozati po nasim cestama vjeruj mi.
A sad sam vidio oglas na piku...felge su jednodijelne:icon_rolleyes:

koje ti felge vozas na svom autu i gume ??? malo me informisi kako sta ...

Ljudi vecinu stvari jos uvijek ucim ovdje ima dosta iskusnih ljudi zato uvazavam iskustva tu sam i da pitam i odgovorim i primim znanju... Jer ovdje je dosta ljudi koji dosta toga znaju i dosta su iskusni u ovom zato pitam sta kako koliko da ne zalutam da ne bacim pare... jer ipak 5 ljudi je bilo uvijek pametnije od jednog ....
 
Član
r-tdi72 je napisao(la):
Druze to du ti orginal rial feluge imaju veliku vrijednost

To mi je trebalo da mi neko kaze jesu li orginal kopija znam da orginal rial felge vrijede par stotina eura u dobrom stanju... Odakle ti imas tu informaciju jesi li ih mozda imao ?
 
Član
nisam imao ali poznaj tu vrstu feluga!!ovdje se voze !!
mora da bude utisnuto na njima riaal kai broj modela kao i na bbs
ako su orginal kvalitet isto kao bbs rm
a pollopci pasu isto od bbs rs

nisam imao ali poznaj tu vrstu feluga!!ovdje se voze !!
mora da bude utisnuto na njima riaal kai broj modela kao i na bbs
ako su orginal kvalitet isto kao bbs rm
a pollopci pasu isto od bbs rs
 
Član
r-tdi72 je napisao(la):
nisam imao ali poznaj tu vrstu feluga!!ovdje se voze !!
mora da bude utisnuto na njima riaal kai broj modela kao i na bbs
ako su orginal kvalitet isto kao bbs rm
a pollopci pasu isto od bbs rs

nisam imao ali poznaj tu vrstu feluga!!ovdje se voze !!
mora da bude utisnuto na njima riaal kai broj modela kao i na bbs
ako su orginal kvalitet isto kao bbs rm
a pollopci pasu isto od bbs rs



dobro znaci trebalo bi u onom djelu gdje su sarafi odnosno gdje poklopac ide da ima utisnuto ime i model ti vjerovatno nisi iz bih pa znas sve ovo :D hvala na informacijama usput cu reci ovom momku da mi to slika da vidim na slikama dali ima utisnuto... znaci one nisu kopije bbs :cool:
 
Član
ne nisam iz bih!!!tacno tako neka ti uslika daj dio izbliza i posalji da vidim.sa bbs one nemaju nista ali dosta djelova sa bbs pase na njih:icon_question:
 
Član
r-tdi72 je napisao(la):
ne nisam iz bih!!!tacno tako neka ti uslika daj dio izbliza i posalji da vidim.sa bbs one nemaju nista ali dosta djelova sa bbs pase na njih:icon_question:
znaci pasu sarafi pasu poklopci...hmm jedini fazon sa njima sto sam ja sumnjao u njihovu orginalnost jeste to da pise da su jednodjelne :icon_question: dali mi ti mozes reci gdje bi mogao naruciti orginalne njihove poklopce i sarafe...:icon_biggrin:
 
Član
r-tdi72 je napisao(la):
ja mislim da pase od bbs rs feluge

ma i ako ne bude pasalo nabaviti bbs pa tokara neka prepravlja radi sta cu mu ja ako vec felge vrijede para onda zasto da ne se malo zaloziti.... hvala ti u svakom slucaju dosta si nmi pomogao....
 
Član
To jest BBS RS RM su dosta vise para,ali mozez naci neke 14 7 i 8J sa gumama za te pare..Ali u dobrom smjeru ides i pucas,samo to vidi jesu li orgigi ili kopija sta kako ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
To jest BBS RS RM su dosta vise para,ali mozez naci neke 14 7 i 8J sa gumama za te pare..Ali u dobrom smjeru ides i pucas,samo to vidi jesu li orgigi ili kopija sta kako ;)

hvala hvala na pohvali :cool::cool: a meni se cini da jesu orginal gledao sam sliku malo zumirao raspored utisnutih brojeva i slova je isti kao i na ovima na netu ono sto sam vidio sada kad dobije slike vidjet cemo sto posto sigurno sta je :D sto je najbitnije pare su tu cekaju :D... al eto sudeci po cijenama felgi na netu ebay i ostalo bbs i one su tu negdje sa cijenom... :icon_rolleyes:
 
Top