Kako,Sta,Koje?? :)) PROJEKAT? 402?

Kako,Sta,Koje?? :)) PROJEKAT? 402?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
puno ces se namucit oko ovog auta kad budes ubacivao bolju masinu jer ti nosaci nece pasovat pa ces morat varit nove i jos bruku stvari...ako ces keca samo 1.6 benzin il dizel
 
znaci neide nikako:icon_sad:
jbg kad neznam sta bii..najbolje mi je onda da uzmem gotovo auto uradeno..al ja bi se malo ucio,jbg:)
 
Član
black_devil je napisao(la):
znaci neide nikako:icon_sad:
jbg kad neznam sta bii..najbolje mi je onda da uzmem gotovo auto uradeno..al ja bi se malo ucio,jbg:)

ide jarane al ti je velika uvala pa ti vidi. dosta sam pomago jaranu pa znam kako je zato tebi govorim bolje malo se potrudi proci ces lakse i jeftinije. i ja nebi nikad uzeo gotovog jest da te izadje duplo il troduplo jeftinijeal kad ga ti pravis al onda znas sta vozis
 
4 vrata..jbg..vidio sam ga..:123:

od tepsije jeste dobra ideja..upravo sa se reg na opeltim nebi li sta nasaoo..:icon_smile:
 
Početnik
imas scirocco u oglasima, 800KM...on ti je jedno od laksih auta..a odgovaraju ti i nosaci i sve...
pa ubacis KR i onda cemo ja i ti zajedno na crtu, dva pocetnika, ne moze biti bolje... ;)
 
Član
hehe...sretno ti sa potraznjom ..

eno dat cu ti ja svog forda 86 god. 1.6 dizel ... istice mu registracija u maju ....eto 700 km

imas slike u garazi vidjet ces da je ocuvan oko limarije ...

a lagan je ko pero:lol:
 
Član
badboy je napisao(la):
hehe...sretno ti sa potraznjom ..

eno dat cu ti ja svog forda 86 god. 1.6 dizel ... istice mu registracija u maju ....eto 700 km

imas slike u garazi vidjet ces da je ocuvan oko limarije ...

a lagan je ko pero:lol:
Ubio se za race-a!:lol::lol::lol:
 
Član
teretanas je napisao(la):
badboy je napisao(la):
hehe...sretno ti sa potraznjom ..

eno dat cu ti ja svog forda 86 god. 1.6 dizel ... istice mu registracija u maju ....eto 700 km

imas slike u garazi vidjet ces da je ocuvan oko limarije ...

a lagan je ko pero:lol:
Ubio se za race-a!:lol::lol::lol:


Dalo bi se ono srediti i to dobro ....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top