Kako,Sta,Koje?? :)) PROJEKAT? 402?

Kako,Sta,Koje?? :)) PROJEKAT? 402?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako,mislim sebi nesto kupovati pa da sebi radim..
Al neznam kako da pocnem, najvise me vuce na golfa mk1.. Pa da sebi stavljam neki motor u njega snazan..
Zelim da imam pod haubom 200konja pa nadalje..
O tome razmisljam ima godina dana,al stvarno neznam sto bi..
Vecinom me vuce na VW jer bi lahko za dijelove itd..
Auto bi bilo vecinom za malo se provozati, i namjeneno za 402..
Zelim tu trku da vozim to mi je zelja..
Pa ajd daj te neke prjedloge..Al nek to bude od oni sto vec znaju sta od toga,a ne kao ja ovako sto nemaju blage veze i koji nisu to prosli sve..
Ima li ko kakav motor za ponuditi?? Mislio sam od Srdjana al me nekako isprepadao da je to prevelika sila za pocetnika..Pa sam neznam...
Zelim nesto ove godine da sredim pa da imam za iducu da izadem na pistu i da sebe probam u tome..Kako bi mi islo...

Ima li tko kakav prijedlog?? I sta mi preporucuje??

Pozzz;)
 
Član
pa krvolok prodaje zastavu 101,koja je vec radjena za SR,kako sam skuzio,samo je ustimat treba...ne znam jel prodata:icon_rolleyes:
 
pa od njega sam i mislio al covjek mi lijepo neke stvari objasnio pa sam neznam bil uzeo..
i koliko bi bilo to ustimavanje..
 
Član
pa vidi s njim,on zna sta je uradjeno i sta jos treba,plati mu da ti uradi,mislim da ti je to najjeftinija varijanta...1600KM je bila cijena ak se ne varam,neces nigdje nac jeftinije...i dok on odradi sta treba,opet te nece puno izac,a po onom sto sam procito,trebalo bi bit pravo jako...
 
znam da je jako..al morao bi motor prebaciti u drugo auto..trebao bi vidjeti kakvog punta..jer bi imao dosta sminke da uzmem..a kad bi nesto u yugu,tipa ono moze biti jako a ne i lijepo..jbg
 
Član
sve zavisi od financija, koliko si mislio potrositi i jos vece je pitanje da li si mislio ici za ozbiljno na SR, ili da ga radis za zahebanciju...
 

IGY

Član
uzmes keca
uvalis 2.0 16v
pa kad ti to bude malo, onda roknes turbo na njega i drajvaj
 
Član
Pa ako voliš VW, onda definitivno mk1 i staviš ABF motor, pa kod Srđana na Chip i imaš auto od 170 KS što je extra za početak, dogodine N20 i voziš se 14 sec ;)
 
evo imam jednog keca u ponudi 700km,istekla registracija.. 1.3 motor benzin.. Limarija je dobra..Nije vozen vec godinu dana..U nekog dida covjek je sad bolestan..Pa jel bi se moglo u njega sta ubaciti.. Isplati li se??:icon_question:
 
Član
Tako ti i treba,auto sa dobrom limarijom,boli te k za motor :lol: A mislim da ne moćeš naći jeftinije
 
BHT Ovisnik
a jel velik problem ubaciti vr6 u keca,isao bi dobro,sad se nerazumijem za ugradnju i to,al ja sebi kad bi nesto radio uzeo bi golf 1 i vr6
 
Član
Pa jeftinije ti je naci keca koji je dizel ili 1.5 1.6 ili 1.8 zato sto ces na ostalim motorima morati variti nosac na krak i ti motori nemaju nosac za saltebl na letvi volana,onda imas i male kineticke itd itd
Ako hoces 200KS i vise,onda uzmi keca ili dvicu i uvali u njega 1.8T motor iz cetvorke i zamjenis turbo dizne pumpu i remapiranje i eto te dobro preko 200KS
Ali sve ti zavisi koliko si spreman kesa brojati
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Pa jeftinije ti je naci keca koji je dizel ili 1.5 1.6 ili 1.8 zato sto ces na ostalim motorima morati variti nosac na krak i ti motori nemaju nosac za saltebl na letvi volana,onda imas i male kineticke itd itd
Ako hoces 200KS i vise,onda uzmi keca ili dvicu i uvali u njega 1.8T motor iz cetvorke i zamjenis turbo dizne pumpu i remapiranje i eto te dobro preko 200KS
Ali sve ti zavisi koliko si spreman kesa brojati

uze mi rijec iz usta
samo 1.8 T ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top