Kako,Sta,Koje?? :)) PROJEKAT? 402?

Kako,Sta,Koje?? :)) PROJEKAT? 402?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mogu li par informacija o tom autu koje srdjan prodaje?
Koliko od prilike ima ks, jer 1500KM je stvarno sitnica....hvala
 
Član
Dottore je napisao(la):
Pa ako voliš VW, onda definitivno mk1 i staviš ABF motor, pa kod Srđana na Chip i imaš auto od 170 KS što je extra za početak, dogodine N20 i voziš se 14 sec ;)

nemozes proci bolje za malo para :D
 
Član
Nisi napisao do koliko para trazis autic. Mislim da bi ti Golf 2 GTI 16V najbolje posluzio za pocetak, prvu sezonu ga vozis serijskog il malo olaksas i onda kad skuzis kako je to, krenes u tuning naredne sezone. Ja ti nebi preporucio ovaj gore sklapani motor u Zastavi, to je za nekog ko ce stalno po tome prckati, a tebi treba masina za sjedi i vozi...
 
Skoro sam naletio na marketu neki je prodavao plavog keca sa 2.0 16v motorom iz trojke, sve sredjeno auto, ali ne mogu da nadjem oglasa nikako vise!!! To bi tebi pasalo!!!
 
Član
46801.jpg

+
C20LET
image031.jpg


ne izmisljas toplu vodu, ovakva kombinacija ide svaki dan i bez pol muke ispod 13 sec mozes voziti uz najmanje para.
uz malo truda 12 klasa je sasvim blizu.
prednost ti je sto na netu imas xxx ovakvih auta sto voze svaki dan ili 402, malo se zarovis i naci ces sve sto te intresuje.
 
Član
Ova ideja od tepsije je odlicna, nisam se toga sjetio.

Ako ti odgovara Opel, super stvar za malo novca :cool:
 
Evo mislio sam ovu kombinaciju..Pa sad neznam..Ovaj kec je 1.3motor..i kosta 1000km..79Godina..
Mislio sam traziti neki VR6 motor ako bi uzeo ovo..Pa sta vi mislite..Samo ozbiljni nek odg i koji znaju kako i sta..Koji imaju iskustva..Za pocetak sta mi je potrebnoo..Da uradim na golfu..
Imam jarana on ce mi pomoci..Al hocu otprilike da znam kako to ide..
Ako ima tko iskustva i ko je spreman pomoci..nek mi se javi na PM..Da ga mogu pitati o svemu sto me zanima..a ne ovdje da zatrpavam pitanjima, pozz

Evo slika:

Mislim da cu sutra da ga uzmem najvjerovatnije..al je jos :icon_question:

Hocu neka misljena..

i410260_SPA0184.jpg

i410258_SPA0182.jpg

i410259_SPA0183.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top