Kako spasiti bajkerima zivot

Kako spasiti bajkerima zivot

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Veoma koristan savjet!

<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/4d9_1207068301"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/4d9_1207068301" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="450" height="370"></embed></object>
 
Član
Jebi ti ovo, mozes koda nas gledat kad su bajkeri najludji na cesti ide po 130 bez problema cak i po gradu...

Jedino budi ti oprezan, a ako budala sebe ubije zbog glupiranja barem na dusi ga ne nositi ...
 
Član
dok je jos na zemlji onako trehnes ga jos koji put nogom u bubrege....
kad su svi hajvani samo gasuju....
 
Član
Ne povodi se tim predrasudama plitki umu.
Dođi ti pa pukni nogom u bubrege !? !? !?
Normalno je da je motocikl puno brži i okretniji u prometu.
Postoje idioti koji su ponekad ljubomorni i nesposobni pa ti mogu život ugroziti.
 
Član
smajke je napisao(la):
dok je jos na zemlji onako trehnes ga jos koji put nogom u bubrege....
Radi ovakve izjave bi te ja nogom opalio u bubrege sad.

Davno sam ja govorio, prije nego što ljudima priključiš internet, treba porazgovarati s njima.
 
Član
moze ovako u normalnim drzavama,al u BiH sve ide naopako...ne mozes ti debilu dokazat da skuter nije za trka pa da mu skidas blokade,da motor koji ima 150-200KS nije napravljen da ga vozis 150kmh po gradu,da i za motoriste vaze ista pravila ko i za vozace automobila
zbog toga i ginu
on glumac zato sto ga zakucava u crveno i kroz grad uhvati stotku il cak i vise
njih mi nije zao jer sam izaziva nesrecu svojim ponasanjem
zao mi je kad vidim da auto udari uzornog vozaca,koji postuje sva pravila,kojem nije najbitnije da ga svi vide da vozi skuter il motor nego kojem je cilj da dodje od tacke A do tacke B ziv i zdrav
iako je takvih malo
 
Član
Ni jedan "pravi" i istinski zaljubljenik u motore nece divljati po gradu i slicno, skupi se 100 bajkera i predju ljudi po 5000 km i nikome nista ne bude!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top