KAKO POJACAT GTI 16V MOTOR

KAKO POJACAT GTI 16V MOTOR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
raja novo pitanje ako vec nemogu izvuc nista snage ako skinem katalizator,sta bi mogo uradit na motoru da dobijem jos malo KW????? POZZZZZZZ
 

LSD

Član
http://www.smchiptuning.com/565/vw-golf-ii-1-8-gti-112
:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Legend
pogledaj malo i kontaktiraj al_galone-a ;)

http://www.bhtuning.com/das-auto-projekt-zwo-t-21141.html
 
Drug izvini sto ti saram po temi,al eto da ne otvaram dzabe novu,recimo mene konkretno interesuje da li se moze staviti na ovaj motor turbo i ako moze koliko bi dobio s njim ili ako jos ko zna koji nacin da cujemo.......
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
Drug izvini sto ti saram po temi,al eto da ne otvaram dzabe novu,recimo mene konkretno interesuje da li se moze staviti na ovaj motor turbo i ako moze koliko bi dobio s njim ili ako jos ko zna koji nacin da cujemo.......

na ono gore pitanje, to su bregaste 260 vece i jace nego fabrice, naravno koje idu sa novim podizacima, a za turbo kit i to postoji :D Kinetic Motosport je jedan od njih i jako dobra marka 40-60 KS dobijes i to je stage I bez intercoolera, narvno ti kasnije mozes doradzivat sta je tebi po zeli sve u sve i bregste i turbo kit kosta, tako je to ako hoces da dobijes neke rezultate moras platit dobro :icon_sad::cool:

slika

kn16vturbokit.jpg
 
NaneVR je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
Drug izvini sto ti saram po temi,al eto da ne otvaram dzabe novu,recimo mene konkretno interesuje da li se moze staviti na ovaj motor turbo i ako moze koliko bi dobio s njim ili ako jos ko zna koji nacin da cujemo.......

na ono gore pitanje, to su bregaste 260 vece i jace nego fabrice, naravno koje idu sa novim podizacima, a za turbo kit i to postoji :D Kinetic Motosport je jedan od njih i jako dobra marka 40-60 KS dobijes i to je stage I bez intercoolera, narvno ti kasnije mozes doradzivat sta je tebi po zeli sve u sve i bregste i turbo kit kosta, tako je to ako hoces da dobijes neke rezultate moras platit dobro :icon_sad::cool:

slika

kn16vturbokit.jpg

ok drug hvala ti puno na ovome....;),a reci mi jos gdje se ovo sve moze nabaviti ako znas?
PS:znam da sam dosadan al sta cu kad me to sve zanima:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top