Kadett C old school project

Kadett C old school project

Član
tibor987 je napisao(la):
ove BBS samo ako ga mislis raditi ko german, a german bez falca niej german...oj i ja zakeram majko mila :icon_rolleyes:

Ne zakeras u pravu si,trebalo bi da stignu falcare(to ce biti 3 set felni:D),bicete obavesteni kad dodju:icon_biggrin:
Kao sto rekoh proba
Picture014.jpg

Picture015.jpg
 
Član
Poceo da seckam i ukrajam novi lim,zeznula me kisa pa nisam zavrssio do kraja
Picture021-1.jpg

Picture022-1.jpg

Sad imam pitanje za nekog ko je to vec radio (cnic_gsi?),ili neki strucnjak koji zna.Na mestima gde se sediste oslanja na patos je skroz trulo i taj deo se sece,e sad da li ga praviti isto onako reljefno ili samo staviti parce lima da zakrpi tu rupu?
 
Član
SAXO je napisao(la):
Poceo da seckam i ukrajam novi lim,zeznula me kisa pa nisam zavrssio do kraja
Picture021-1.jpg

Picture022-1.jpg

Sad imam pitanje za nekog ko je to vec radio (cnic_gsi?),ili neki strucnjak koji zna.Na mestima gde se sediste oslanja na patos je skroz trulo i taj deo se sece,e sad da li ga praviti isto onako reljefno ili samo staviti parce lima da zakrpi tu rupu?

Reljefno je mnogo zajebancije i truda i svega a s parčetom lima ces identicno rijesiti stvar nemoj se upustati u to samo stavi komad lima zavari premazi sve ferosanom pusti da najede operi nanesi temeljnu i na nju bitumen ima ti kupiti kao katran i rijesis situaciju na podu samo moras i rijesiti pod s donje strane auta nanesi zastitu i rijesio si problem! Duplo manje novca truda svega svega a istu stvar napravis! Pozz i ako uspijes strokni koji put kako je ispalo! I gledaj da ti ostane mjesto za rupe od vodilica i da vratis onaj metal na identicno mjesto! ako ti je toliko pojedeno! Fine bbs jesu li na prodaju??? ;)
 
Član
Varenje patosa pri kraju,ostalo je jos 3-4 fleke da se "lupe" :D
Picture031.jpg

Picture030.jpg

Ovo sto je ofarbano,je prvo ocisceno pa namazano antirostom posto me kopkalo kako to deluje,mnogo dobra stvar i na kraju je moralo biti zasticeno tj. ofarbano
 
Član
ma nijedne felge ne valjaju ako zelis old school bbs nisu lose za tu themu al nisu za kadeta ats classic 100% bolje
 
Top