Kadett C old school project

Kadett C old school project

BHT Ovisnik
predobro ce to bit:cool:,ove RH cup mi se sviđaju,kolko su te dosle,slj. godine kad polozim bi trazio takve nesto za jette
 
Član
jel ti radis old school??
sta ce ti ove felge, vrati BBS ili neke orginal sto su dolazile uz auto
 
Član
@CoL3-99
Drugar mi ih je prodao po veoma maloj ceni,kod nas su bile 14 9 J sa gumama 225-40-14 oko 500 evra
@gaga
Naj radije bih prosirio celicne originalne na 8 J ,i trenutno trazim ko bi mogao to da mi odradi:icon_smile:
 
Član
Ma ove su felge su cudo a old school ce on biti samo sa sitnim detaljima koji se stavljaju na svakoga neradi ga classic! Evo na jednom c neznam odakle mi slika ali cudo leže
 
Član
Auto je od decka iz Beograda(poznanik malo smo menjali misljenja),inace felne su isto RH cup 14 samo su 9J:icon_eek:,na gumama 225-40
Jos malo slika





 
Član
Hehehhee eto ajde reci mu kada ga vidiš da mu je kadet opasan! Samo ja bih odradio da mu ti dadnes svoje dvije neka naprijed stavi a on tebi njegove dvije za nazad! To bi bilo daleko opasnije! Ma tvoj ce biti malo bolji jer je bjesni! :cool:;););)
 

F-1

Član
izgleda bit ce dobar,a,usput,kako vam izgleda ovaj(samo da nija karavan)od mog prijatelja?http://www.youtube.com/watch?v=eDV8U1mvwCY

http://www.youtube.com/watch?v=eDV8U1mvwCY
 
Član
Auuuu stvarno kapa dole za rad stvarno je trebalo truda a i volje srediti KARAVANA mislim nije da nesto loše mislim samo nekako nije za tuninga ali kada je poklopac otvoren tu staje svaka dilema svaka cast UK 16v u onom perverzia gledo sam ih kako paraju nemoguće! Mozda ce i saxo ovako nesto ubaciti :smajli44:
 
Član
Mozda nekad,ali morace ce da saceka malo,bitno mi je da se limarija uradi dobro i dobro se ofarba posle sve ide lakse;)
Mislili ste da sam zaspao,e pa nisam,nego nema se vremena.Juce sam malo vario:D
Picture001-1.jpg

Pa je sve predjeno sa antirostom i danas evo ofarbano.Suvozaceva strana je gotova,sutra bi trebalo i vozacevu da zavrsim...
Picture003-1.jpg
 
Član
svaka cast kolega ;) odlicno napredujes
neka nas ima sa old school autima ;)
samo da te pitam kako si izvadio sat iz instument tabel, ja sam svoj probao al nisam imao tad puno vremena za to pa nisam ni gledao puno......
samo naprijed odlicno :cool:
 
Član
samo RH i nabaci distancere da im smanjis ET...to jeste ,da ih izbacis napolje...
ili ako hoces da se trampimo... :lol: RH vs steffan :lol:
samo ljudi sredjujte "starudije"!!!
neka nas je vise..
 
Član
@Zee_Yoo
Druze samo skini sat i pogledaj lepo,sve je na srafove mozes ga rasturiti za 5 minuta bukvalono
@Ljuboje
Ma drugar nikakav problem ako se odlucim na prodaju,znaces prvi:icon_smile:
 
Top