Kadett C old school project

Kadett C old school project

Član
I meni je zao za felne,imao sam neku kombinaciju za 13 niklovane od 7 jota,ali je propala a pare sam potrosio i sad ponovo tragam ispocetka...
Evo sredinom januara je stigla rucica za menjac ,patosnice i znak old school
Picture053.jpg

Picture055.jpg


DSCN2408.jpg

Picture051.jpg


DSCN2415.jpg


I tu sam stao,za motor sam rekao trebam da idem da ga uzmem,sedista od kadeta sam nasao isto trebam otici da pokupim.Cekam malo lepse vreme pa da se odradi limarija i farbanje.Planiram do leta ako budem uspeo da to odradim
 
Član
Danas se malo radilo...
Prvo prednja sedista izletese napolje,jedva samo odvili srafove,tj od 8 samo smo 2 smo odvili do kraja ostali su popucali...
Picture020.jpg

Sa zadnjima nije bilo problema,jer su bila vezana zicom :D
Picture021.jpg

Neki pametnjakovic je pozadi u gepeku uradio izolaciju od stirodura,samo nije navukao bavalit :D
Picture022.jpg

Stanje posle skidanja tepiha
Picture024.jpg

Picture025.jpg

I na kraju visak delova
Picture023.jpg


Ja sam zadovaljan,ima trulezi ali nije strasno
 
Član
Opasno dobro samo naprijed, ja sam na istom projektu s prijateljevim kadett-om c-cupe! Na istom mjestu je i naš struo :icon_smile: identično, ja i tamo gdje je mjesto za akumulator jedino tu! Pozzz
 
Član
saxo,sad se sjetih...kada sam neki dan bio na sajmu motora u bg vidio sam retrovizore (za motor,ali se moze prepraviti...)na fazonu tih krstova...pravo mi se svidilo i odmah sam se sjetio tebe,...
potrazi ..sigurno ce ti se svidjeti... ;)
 
Član
Hvala svima;)
@cnic_gsi
Tu je vecina trula,zbog glupih nosaca sedista,kod akumulatora moj isto ima rdje,ali to cu tek videti kad motor izleti napolje
@ljuboje
Video sam te retrovizore,ali mi nisu nesto,Engelmann je mnogo lepsi
@Schumi
Tek treba da se rastura glavno,ovo je samo pocetak:icon_smile:
@badboy
Old school is cool
Vuci ce se po podu,stock naravno
 
Član
za prvu pomoc da, ali su inace bljaki...ciba ovo i uzmi si celicnjare sa malim ratkapama onim chromiranim...akos i ba smalo lud, prosiri felnu :icon_biggrin:
 
Član
Poceo sam da skidam izolaciju
Ovako je bilo
Picture033.jpg

Pamalo fen i spahtla
Picture035.jpg

Picture036.jpg

Picture037.jpg


Nisam stigao da zavrsim vozacevu stranu poceo je sneg da pada
Na prvoj slici se vidi da je unutrasnji deo sajtne zut,a na trecoj je ociscen :shock: ,neki mozak sto je radio limariju samo je nabacao novi sloj zastite preko starog i naravno sve je propalo i zardjalo...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
za prvu pomoc da, ali su inace bljaki...ciba ovo i uzmi si celicnjare sa malim ratkapama onim chromiranim...akos i ba smalo lud, prosiri felnu :icon_biggrin:

sjajna ideja ove felge ne idu mi nikako uz olschool
 
Top