Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

erol_brcak je napisao(la):
vidimo se, al ne na crti :D sad sam u stance, hellaflush vodama :icon_biggrin:

hehehehe i da se vidimo na crti tvoja je opet laksa hondica ide to ko nevrijeme ;):lol::123:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

uhh ovog gsi-a prije jedno pola godine sam vidio uzivo, auto je bilo tip top, vjerujem da je i sad takav...sretno i puno predjenih kilometara...i sto prije malo novih slika da ga vidimo malo bolje ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

silvia_turbo je napisao(la):
uhh ovog gsi-a prije jedno pola godine sam vidio uzivo, auto je bilo tip top, vjerujem da je i sad takav...sretno i puno predjenih kilometara...i sto prije malo novih slika da ga vidimo malo bolje ;)

pa i nije bas ono sve kako izgleda ima pomalo hrdje na njemu ali sitno je to sve;)

bice slika zima pa je u garazi,danas sam malo popravljao sjediste bilo se uvrnulo citavo valjda od potezanja kako te zalijepi za sjediste nisam siguran,,:icon_biggrin:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

Ne pratis mi temu brate :p kod mene je sad 1.4 unutra, imao nekih problema sa starim motorom, moro ga vadit van, ide i sad fino, chuniran je :D al ne u rangu XE ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

erol_brcak je napisao(la):
Ne pratis mi temu brate :p kod mene je sad 1.4 unutra, imao nekih problema sa starim motorom, moro ga vadit van, ide i sad fino, chuniran je :D al ne u rangu XE ;)

ahaa eh to je vec drugo,,ja sam konto 1.6 naturpijani,,cini mi se oko 130 ks 140 tako nekako ako sam dobro pratio staru garazu:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Dobar isbor kralju, uvijek mi se 16v gsi svidjao, upravo zbog motora koji jede.

Nek' je sa srecom.
:cool:
 
Administrator
RE: Kadet GSI16v konacno

erol_brcak je napisao(la):
Ne pratis mi temu brate :p kod mene je sad 1.4 unutra, imao nekih problema sa starim motorom, moro ga vadit van, ide i sad fino, chuniran je :D al ne u rangu XE ;)

jel' to treći ili četvrti motor u njoj:D

honda krš:D:lol:


Drug odličan kadjo... Nek ti je sa srecom i da te dugo posluži i polako;)
 
Administrator
RE: Kadet GSI16v konacno

Ne znam šta joj fali:D. Nemaju svi mogućnost da imaju svoje auto (a veliki broj ih voza krševe :D garažirani po više mjeseci jer nemaju dovoljno motora :D):lol:

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

pioneer_09 je napisao(la):
Ne znam šta joj fali:D. Nemaju svi mogućnost da imaju svoje auto (a veliki broj ih voza krševe :D garažirani po više mjeseci jer nemaju dovoljno motora :D):lol:

:icon_exclaim:

neznam opet druze ja vise se volim u ovakvom krshu povozat koji lomi vrat nego u novom tek iz fabrike pezou ili skodi sa 1.2 ili 1.4 motoru ovo navodim kao primjer skoda i pezo da se neko neuvrijedi;)

spico007 je napisao(la):
Kadjo je baš dobar,nek je sa srecom...:cool:

hvala druze:cool:

vw_damir je napisao(la):
Dobar isbor kralju, uvijek mi se 16v gsi svidjao, upravo zbog motora koji jede.

Nek' je sa srecom.
:cool:

bash zbog motora sam i uzeo,,to mi je bila zelja;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

erol_brcak je napisao(la):
haha nek si mu reko, bolje brz krsh, nego novo, sporo, dosadno, pouzdano go*no :D

Ojjj zaboravio sam ti reci Vedinu izvalu od prije par dana - prica s nekime o onom Subaruu, kako se komplikuje vako nako, kad on mrtav ladan - pa normalno, sta ja da pricam unuku, djed ti je imao ispravno auto s klimom koje se nikad nije pokvarilo :D jebo te to haahahahahah
 
RE: Kadet GSI16v konacno

hahaha, Vedo je car, dok ga nisam upozno nisam ni vjerovo :D em ima smjesne izjave, em ih zna smijesno izvalit, ona prica na poslu u nocnoj pokido sam se :D

i da, sta ce ti Jaguar? Za inat :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top