Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

35bv1nk.jpg
 

LSD

Član
RE: Kadet GSI16v konacno

opa ...bit ce brundanja po trgu :D......Lukavac ponovo zivi :D:cool:

bravo komso
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

jettaTD_maglaj je napisao(la):
jucer je bio u maglaju on sad kupio kalibru....dobar je kadet ide ko nebesko vrijeme...;)

znam da je kupio zvao je on mene,,dobar momak,,objasnio mi je vecinu sta treba uradit na njemu..;)
a kadet neznam sta bi reko kada predjes iz 1.3 u ovo ,,lomi vrat hehehe:cool:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

Moze itekako, ako ti kazem da lik u Os sa olaksanim Kadjom, 1.3 sasija i unutra nema ama bas nista, cak je i rezervoar izvadio i najbolje vrijeme mu je 13.4, mislim da je motor fabrikana, mozda neki lajt tjuning, al nista posebno, nevjerovatno, al istinito

Inace ti Kadetti svi na rejsu redovno voze u 15ci, a najbolja vremena su im uvijek visokih 14
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

ma brate ovo mora da leti kad ima red bull pod haubom :D

lijep primjerak, nek ti je sa srecom i cuvaj se dok se malo ne naviknete jedan na drugog ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

erol_brcak je napisao(la):
Moze itekako, ako ti kazem da lik u Os sa olaksanim Kadjom, 1.3 sasija i unutra nema ama bas nista, cak je i rezervoar izvadio i najbolje vrijeme mu je 13.4, mislim da je motor fabrikana, mozda neki lajt tjuning, al nista posebno, nevjerovatno, al istinito

Inace ti Kadetti svi na rejsu redovno voze u 15ci, a najbolja vremena su im uvijek visokih 14

hvala druze na info to mi je trebalo ;)
mozda se vidimo na nekom street raceu;);)


kavaz je napisao(la):
ma brate ovo mora da leti kad ima red bull pod haubom :D

lijep primjerak, nek ti je sa srecom i cuvaj se dok se malo ne naviknete jedan na drugog ;)

hvala drug:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top