Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Kadet GSI16v konacno

Kadjo je do jaja :cool::cool:

nek je sa srecom druze i da se navozas, ako mognes sipat :lol::lol:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Motorizacija je do jaja, a ostalo,..., ima dosta posla da se dovede u pristojno stanje.;)

Sa srećom.:cool:
 
Početnik
RE: Kadet GSI16v konacno

Neki dan ga vidim na piku reko vidi lijepog kadetta , kad evo ga kod tebe.
Fin Kadjo pravo , a motorizacija na zavidnom nivou ....Srecno drug! ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

odlicno, drago mi je da si napokon upotpunio taj avatar ;)
fin kadet, vidi se da ima posla oko njega ali kao sto zela rece, oko kojeg auta nema.... nek je sa srecom, mnogo sigurno i bez kvarova predjenih kilometara ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

trizex je napisao(la):
fin kadjo nek je sa srecom

koliko znam, ako nije se nigdje pocijepala koza jos se moze spasiti, osvjezi se i prefarba bojom za kozu ;)

hvala,,,;)

a pocijepano je na vozacevom sjedistu gotov popola,,al radovi ce malo stati posto sam sve pare iskesirao:lol:

edo_benz je napisao(la):
gsi ja majka,neka je sa srecom prijatelju i lagano :cool: :cool:

heheehe zahvaljujem,,sad cemo se moci ganjati malo po ciljugama;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

super kadilak cim se domognes para sjedista osvjezi jer vidim s vanjske strane je poprilicno dobar...i naravno kasnije ga odrzavati...super je;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

haso je napisao(la):
dobar pravo;);),
ima da deres guzove na ciljugama:icon_smile:

sretno i da se navozas;)

hvala hvala;)
slabe mu gume pa previse slajfa :lol:

GreenDevil je napisao(la):
Kadjo je do jaja :cool::cool:

nek je sa srecom druze i da se navozas, ako mognes sipat :lol::lol:

hvala

pa trosi otprilike 8-9 kad neprelazis 2500 obrtaja,,,a kad stisnes ode u pm;)

sub3r je napisao(la):
odlicno, drago mi je da si napokon upotpunio taj avatar ;)
fin kadet, vidi se da ima posla oko njega ali kao sto zela rece, oko kojeg auta nema.... nek je sa srecom, mnogo sigurno i bez kvarova predjenih kilometara ;)

zahvaljujem na finim zeljama i tebi i svima;);)
 
RE: Kadet GSI16v konacno

VR6Boki je napisao(la):
Fin autic, postujem ovaj auto zbog te masine :cool:

potpis, nisam nikad bio ljubitelj Kadetta, ni Opela opcenito, al ova masina je za respekta, samo zbog nje bi mozda nekad i vozo Opela :cool:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

erol_brcak je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Fin autic, postujem ovaj auto zbog te masine :cool:

potpis, nisam nikad bio ljubitelj Kadetta, ni Opela opcenito, al ova masina je za respekta, samo zbog nje bi mozda nekad i vozo Opela :cool:

druze mozes mi reci u vezi kadeta znam da voze oko 15 i 16 sec na 402,,moze li se vadjenjem unutra sjedista suvozacevog i zadnje klupe i osatlog alata i rez. gume ici nisko 15 sec,,znam da si ti u tim vodama i poznajes vecinom sve:icon_question:
 
Legend
RE: Kadet GSI16v konacno

odlicno izgleda druze , neka bude sa srecom , ovo malo pohabano unutra se rijesi , vazno da je on utegnut ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Fin autic, postujem ovaj auto zbog te masine :cool:

potpis, nisam nikad bio ljubitelj Kadetta, ni Opela opcenito, al ova masina je za respekta, samo zbog nje bi mozda nekad i vozo Opela :cool:

druze mozes mi reci u vezi kadeta znam da voze oko 15 i 16 sec na 402,,moze li se vadjenjem unutra sjedista suvozacevog i zadnje klupe i osatlog alata i rez. gume ici nisko 15 sec,,znam da si ti u tim vodama i poznajes vecinom sve:icon_question:

Moze sigurno,samo dobre dobre prednje gume stavi.Taj motor je nepoderiv a ide ko lud ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top