Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

kakvo je auto poslije prvih testiranja, jel' ide jesi zadovoljan :icon_question::icon_biggrin:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

AnDel je napisao(la):
kakvo je auto poslije prvih testiranja, jel' ide jesi zadovoljan :icon_question::icon_biggrin:

ako vjerujes kupio sam ga prije na dva dana nakon sto je snijeg sve zatrp'o,,a jesam ga testirao malo kroz selo ovo svoje,, po meni ide extra ,,sad neznam kakve su druge sesneske:icon_biggrin: inace kad sam ga dovozio isao sa ocem pa nisam mogao stisnut;)
 
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
kakvo je auto poslije prvih testiranja, jel' ide jesi zadovoljan :icon_question::icon_biggrin:

ako vjerujes kupio sam ga prije na dva dana nakon sto je snijeg sve zatrp'o,,a jesam ga testirao malo kroz selo ovo svoje,, po meni ide extra ,,sad neznam kakve su druge sesneske:icon_biggrin: inace kad sam ga dovozio isao sa ocem pa nisam mogao stisnut;)

bas ti stari ima slabo srce:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Soju je napisao(la):
svaka cast...super auto...;)

hvala tuzlak;);)

GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
kakvo je auto poslije prvih testiranja, jel' ide jesi zadovoljan :icon_question::icon_biggrin:

ako vjerujes kupio sam ga prije na dva dana nakon sto je snijeg sve zatrp'o,,a jesam ga testirao malo kroz selo ovo svoje,, po meni ide extra ,,sad neznam kakve su druge sesneske:icon_biggrin: inace kad sam ga dovozio isao sa ocem pa nisam mogao stisnut;)

bas ti stari ima slabo srce:lol::lol::lol:

ma nije do srca,,nego reci ce da divljam vako nako preticem po punoj i te fazone:icon_biggrin:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

Sta te zajebalo pa si promasio trecom blokadu ? :lol: Fino ide Kadett,svaka cast :cool: Samo nemoj da ga slupas negdje,bilo bi steta :icon_smile:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro on ide, pretpostavljam da je i put morak bio pa je zato navlacio 9,5
sek do 100 ;)

cekaj malo da se momak navikne, do juce je vozio 1.3 a sad je sjeo u azdahu :lol::cool:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

ima ti ta mjesta, nego uhvati kad okopni i osusi put dobar pravac pa snimi,
mora on bar oko 8.0 ici ako je motor dobar :cool:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

De mi reci gdje uze ovog Kadju, drug mi neki dan tvrdi da je to bivsi Kicin, iz Brckog, inace sam sa svojim bivsim dohc-om opro tog Kadju na 150kmh :D ako je to taj ;)

iskreno, sa ovog klipa, ne ide bas najbolje, ispada oko 9-9,5s, a nema sanse tako "sporo", prvu si katastrofa izvuko, al ajde, bice bolje, samo lagano :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top