Kad vracate ljetni setup?

Kad vracate ljetni setup?

Član
kod mene je odavno bio ljetni setup... do jucer.. :icon_cry: onda sam opet stavio zimulje.. :icon_cry:
 
Član
IGY je napisao(la):
vala bas, ja sinoc krog od ilidze do vjecnice nigdje ni jedno "cunera" :D
a bas milina za voziti, parking kod energoinvesta zjapi prazan, obletio koji krug pod rucnom malo da proradi i kuci :D

I ja bio i jucer sa BMW-om i veceras sa Saxom. Samo sam veceras napravio stazicu i mjerio vrijeme :icon_biggrin:

Malo je poledilo, pa nije zgodno gdje ima viseg snijega, skace auto ko u prici.
 

IGY

Član
znam da skace :)
jos da vidis na gewindama ljepote ko ping pong loptica na pojedinim dijelovima, znaci ovo od veceras je tvoja staza
jbg da sam se sjetio mjerio bi da uporedimo vremena heheeh
 
Član
Dobro bi bilo kad bi i imao ljetni setup :D celicara 13-ska zakon ljeto zima odlicne :D kad se nema za bolje :)
 
Član
Astra je napisao(la):
i ja se brinem zbog te obilaznice da felgu ne sjebem gdje..

da hoce ostat samo na felgi, mozes sajbu fasovat, dobit fin oziljak od kamena i sl... :icon_mad: jer oni pacijenti kada se zafuraju sa kamionima praznim, frca na sve strane :icon_mad: a naravno, znamo kako je cista cesta, tko god brze da prodje, dize hamelj i baca na sve strane.... zato je i cestarina sada 2.0km :D :lol:
 
Ne mjenjam setupe ljeto/zima, vozam jedno auto zimi na 14" zimskim, drugo ljeti na 17" ljetnim.. :D ili ovako ponekad kad je fino vrijeme provozam i ljetni setup pa me nebrine to vrijeme, lako presjednem ak snijeg zapada.. :D
 
Top