Kad vracate ljetni setup?

Kad vracate ljetni setup?

meni su iste felge i ljeti i zimi, samo na proljece
stavim ljetne gume i ofarbam felge, jer ih zima i so
uniste:icon_biggrin:
 
Kad cestarska sluzba pokupi sav pijesak sa ceste....to je zlatn pravilo...
Bez obzira sto nema snijega kad stavim 9x16 kamencici mi obiju boju do prozora...Tako nadam se tamo pocetkom 5-og mjeseca kao i prosle godine;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Kad cestarska sluzba pokupi sav pijesak sa ceste....to je zlatn pravilo...
Bez obzira sto nema snijega kad stavim 9x16 kamencici mi obiju boju do prozora...Tako nadam se tamo pocetkom 5-og mjeseca kao i prosle godine;)

ja sam bas konto reko prat ce oni ceste nekad krajem 3 mjeseca,i bio sam prije par dana u sluzbi koja je zaduzena za to,radili neki projekat,i pitam ja direktora,kad ce se prat ceste,kaze prije pocetka 5-og mjeseca ne vjerujem,ja se sjebo sav,nisu stedili na rizli ove godine,razbijes auto dok napravis 10kilometara:icon_mad:
sve sam vise skeptican oko vracanja alu felgi:(
 
Član
I ja ako Bog da 15.04. ;)
Mozda do tad ako bude lijepo vrijeme par tackica lakiram, ispoliram ga i onda kad nabacim fele 15.04 ima da budem faca :D
 
Član
cim otopli, tamo krajem marta pocetak aprila... cuj kamencici, pa cekat da peru cestu, hocel to citav m17 alba prat :D ako bi tako gledao, nikad ne bi alu ni stavio... :D

pa vece su mogucnosti da felgu sjebes/ostetis sada na proljece, prolazeci pored nekih radova i sl... mogu mislit kakav ce cirkus biti prije tunela ovog na wc koridoru, trenutno je kod one benzinske, stalno blato na autoputu,. jos kad otopli, kamenja, hamelja ce biti ko u prici... a tko cesce ide ze-kakanj- sa, radovi i ona obilaznica,(za koju im spomenik treba dici), bolje na kiseljak i stedit felge :lol:
 
Top