Kad vracate ljetni setup?

Kad vracate ljetni setup?

Član
SoundLunatic je napisao(la):
Ne mjenjam setupe ljeto/zima, vozam jedno auto zimi na 14" zimskim, drugo ljeti na 17" ljetnim.. :D ili ovako ponekad kad je fino vrijeme provozam i ljetni setup pa me nebrine to vrijeme, lako presjednem ak snijeg zapada.. :D


Hahaha, mi mijenjamo tockove, covjek promijeni auto :cool:

Btw, najvjerovatnije u aprilu enzo kopačke idu na šibicu :)
 
Član
stavio zimske prije reda, stavio ljetne prije 15 dana, al svakako me spasava sto auto vozim samo 2 km okolo jer su mi table istekle :D:D malo zanese na ledu borim se protiv trotoara ali sve u svemu bude cool voznja ;)
 
Član
Astra je napisao(la):
eno gledam prognozu, snijeg i minusi do 8-9 marta...

masala e vala da hoce metar napadat u mom selu pa da ne idem na posao jedno 5- 6dana,koji bi to merak bio.....

a ljetni cim snijega nestane :D
 
Član
Uspije li se ko suzdrzati da ne stavi ljetne gume, vala ja jedva po ovom lijepom vremenu, ne znam kako cu izdrzati 15-ti da ne stavim felge ali ne daje mi se lova muriji nikako, sad je njihovo vrijeme da zaustavljaju koga god vise sa felgama.
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Uspije li se ko suzdrzati da ne stavi ljetne gume, vala ja jedva po ovom lijepom vremenu, ne znam kako cu izdrzati 15-ti da ne stavim felge ali ne daje mi se lova muriji nikako, sad je njihovo vrijeme da zaustavljaju koga god vise sa felgama.

Ja sam vratio jos prije 10 dana! Samo stavis lance u gepek i ne mogu ti nista! ;) P.S, moras imati min 4 mm sare na gumama!
 
BHT Ovisnik
mislio sam danas staviti ljetne,al ne stigoh,valjda nece vise biti hladnijeg vremena
 
Top