JTD motori - savjet i misljenje ;)

JTD motori - savjet i misljenje ;)

Član
Bravo 16v je napisao(la):
A sta radis ti druze sa autima? Vozis? Ti si ja mislim jedini lik koji je ikad rekao da je fiatov benzinac bolji od JTD motora,znaci naglasavam JTD ne obicni dizel stari prije njega!
bavim se auto elektrikom,, al mi cesto dodju ljudi pa pricaju o svim problemima koje su imali sa svojim autima pa tako i sa fiatima .. i nisam reko da je taj benzinac bolji od JTD-a nego samo da se kaze za benzince fiatove da su "ljuti" al kratkotrajni :)
 
Član
duurma je napisao(la):
imao fiat mareu 1,9 Jtd nikad nikad i nikad vise :icon_mad:

potpisujem, kad naletis na krsa tako razmisljas 4ever....
i ja to isto kazem, ali za golfa :cool::D

p.s. dobro nisam toliko iskljuciv, i ne treba biti, svako auto koje se odrzava i pazi je dobro auto, da ovo ne predje u klasicno prepucavanje vw - fiat ;)

@uni_que eto moj benzinac ima 250 000 i ne nazire mu se kraj :cool:
 
Član
Pa jest malo moze se to i ljepse zatvoriti nije kotac a kako je krenulo ovih fiata ce biti vise nego vw u bih jeftini su i dobro se pokazali kad na piku ukucas punto ili stilo ima ih masa a to sa drugim markama nije tako a cjenom su vise nego pristupacni ovi do 2002 godine jer ih je se puno uvezlo tako da ako i prodajes auto npr punta za 8hiljada niko ti ga nece kupiti jer za te pare dobije stila...;)
 
Član
nije sad bitno kojeg auta vise ima, nego je cinjenica da su se ovi JTD motori fkt dobro pokazali, ja licno malo znam koga da je imao ikakvih problema, redovan servis i to je to
treba otvorit oci, ne treba biti ogranicen na samo jednu marku;)
 
Član
Alfa Romeo 156 jtd je prvo auto sa comon rail sustavom. Sada cijeli svijet koristi isključivo taj sustav a vi ovdje raspravljate o pouzdanosti jtd motora:icon_confused:

Tdi je bolji. Čipuješ ga, troši 4 litra, dereš sve na cesti:D
 
i opet ce bosnjo za 5 milja radije uzet G2 1.6D nego brava/punta iako je fiat svjetlosnu godinu bolji al eto..

ni ja nisam ogranicen na jednu marku i imam dobro misljenje o JTDu, i rado bih jedan posjedovao, ali sto se zavrsne obrade tice nije ni vw sad 100x bolji od fiata.. sve su to "narodna vozila" za siroke mase..
 
Član
I tako dosao red na mene, nije ovo rasprava ko je bolji kako sta, nego kakav je JTD motor... i mogu reci samo rijeci hvale... a koliko je izdrzljiv pokazacu vam za koji dan sliku od jednog druga, koji ima bravo jtd koji je presao 700 i kusur hiljada kilometara...
Smao redovno ulje selenija i filteri svaki put.
 
OggyBoy je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
02:46 :icon_mad:

:icon_question:

haman mu se ne svidja sto lupi haubom... :D

pa naravno,vidi se njegov odnos prema autima,al bitno je nalozit ljude i zaradit pare :icon_mad:

:icon_question:

To je tebi lupanje:icon_question:

naravno da jest,ako i ti ovako zatvaras,javi se na pm da ti snimim tutorial kako se to radi ;)
 
Top