Jos jedan Mercedes SLS na tuzlanskom kantonu

Jos jedan Mercedes SLS na tuzlanskom kantonu

MTR

Član
nesobrzi je napisao(la):
juce sam vidio jednog crvenog u Jelahu mislim da je upitanju gazda hife neznam

e taj je vec popravljan jednom , nemers se po Bosni vozat ispravan , jebes onaj Crash Bandikot kolko ima macaka i kerova po cesti , a da ne spominjem daske , stranice od kamiona , neke limove cak i tovar pijeska na po' autoputa mu ispalo
 
dakle, po komentarima pojedinih u ovoj temi, moze se zakljuciti da kod nas ko ima para, tog se lako moze prevariti, namagarciti, glupi su, i levati su! kako li samo takvi dodju do toga da kupe auto koje vrijedi nekoliko stotina hiljada..
bosnjo i njegov mentalitet..
 
Član
Ovaj bijeli SLS to je onaj crveni od ljestos sto je slupan a kupio ga Isak Djug ... njegov cale drzi Djug auto :) eh sad on je njega sve sredio bas tip top... i presvuko ga folijom znaci da samo ova 2 sls imaju u bih eh sad ovom iz kladnja treba da dodje ovakav SIVI sa boljom opremom
Tako sam ja cuo eh sad koliko je tu istine za tog novog merca to neznam

30963773.jpg

57967026.jpg

33432651.jpg

69498145.jpg
 
Član
ja sam se jucer mimoisao sa jednim crvenim, koji je isao iz pravca zenice prema kaknju...
neznam ciji je samo znam da izgleda strasno na cesti...
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2618146/sls-amg/ evo ga na piku,treba pitati moze li zamjena za golfa dvojku 1.6 dizel :D
 
Član
bikeralex je napisao(la):
ja sam se jucer mimoisao sa jednim crvenim, koji je isao iz pravca zenice prema kaknju...
neznam ciji je samo znam da izgleda strasno na cesti...

to je hifin vjerovatno, bio je i ovdje kod nas u gradu
 
Član
I VI u Tuzli izgleda radjate te mercedese hahah te bijeli te crveni te ovaj te neki sivi :icon_eek::icon_eek::icon_eek::lol::lol:
 
Član
a ima lik para ko blata sto je narucio drugog sls-a, tacno je da ima svoju livnicu zlata i iz Kladnja je jer to je rodjak od mog prijatelja tako da sam ga upoznao , a rodjak mu voza golf 2 1.6 dizel :) ja bi mu kupio barem gti-a i dao za corbe :lol:
 
Top