Jos jedan Mercedes SLS na tuzlanskom kantonu

Jos jedan Mercedes SLS na tuzlanskom kantonu

Vernes_AMG je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Ja cuo da je drugi SLS slupan na sickom,jel to tacno???Neki bijeli?Kazu da mu otkazao ABS i proklizao u neku dostavu....

ma bomba sigurno , cuj da mu otkaze abs :D

:icon_question:
ja cuo tako,mislio sam da roki zna vise o tome :D

jbg. u zivinicama imas par Milionera koji su na lak nacin zaradili i samo gledaju kako se takmiciti...medju prvih 10 CLS-a koji su napustili fabriku(mislim cak da nije zvanicna prodaja krenula) i krenuli na put u razne dijelove svijeta,jedan je stigao u zivinice i to ne "jedan" nego CLS AMG,mozda i prvi,pa kud ces dalje kada se po srebreniku vozao SLR a moj rodjak iz Stutgarta dolazio da se slika kraj njega,hahaha....tako da kod nas nije cudo i kada bi sa Apachi-helikopterom na bulevar slijetali...
 
Ma nije problem u SLS-u , nego da u autu od pola miliona otkaze abs :D

Ma ima raja para , pogotovo juzni dio hercegovine i gore Posavina...
 
Član
Mogu potvrditi ovo što Roki rece da je ljetos slupani SLS prodat, a frajer koji ga je prvobitno kupio i skršio je, kol'ko sam cuo, naručio SLR-a. Levat je iz Kladnja inace, rodnog mi sela :lol:
 

rs6

Član
Reflex je napisao(la):
Mogu potvrditi ovo što Roki rece da je ljetos slupani SLS prodat, a frajer koji ga je prvobitno kupio i skršio je, kol'ko sam cuo, naručio SLR-a. Levat je iz Kladnja inace, rodnog mi sela :lol:

ima privatnu livnicu zlata - iz pouzdanih izvora ...
 
Član
rs6 je napisao(la):
Reflex je napisao(la):
Mogu potvrditi ovo što Roki rece da je ljetos slupani SLS prodat, a frajer koji ga je prvobitno kupio i skršio je, kol'ko sam cuo, naručio SLR-a. Levat je iz Kladnja inace, rodnog mi sela :lol:

ima privatnu livnicu zlata - iz pouzdanih izvora ...

ovo za zlato je javna tajna, svi znaju al se prave da nisu culi :)
 
Član
ja koliko sam upucen, lik koji je slupao ljetos crvenog je porucio novogm jos boljeg (taj zlatar) a havarisanog je prodao momku, i taj momak ga popravlja i velikim dijelom je uspio o tome, i nije istina da su svi dijelovi novi iz njemacke, neki jesnu al neki su bgm i polovni, i sad on eksperimentise nesto sa folijama bijelim, i ovaj bijeli sa pocetka je vjerovatno taj isti u nekom prewiew izdanju :)
 
Član
MTR je napisao(la):
a sve nema se para :D

bolje biti zdrav i bogat, jer ako si bolestan dzaba ti sto si siromasan :cool:

haha ironicno crni humor, odlicno opisuje situaciju u bih...
stanovnistvo se djeli na 2% multi bogatasa, 48% sirotinje koja radi za minimalac (da nema tolike administracije prosjecna plata bi bila 400 maraka :cool:), i 50% nezaposlenih...
divim se autu ali je zalosno gdje zivimo u pm, absurd je da neko uopce smije da tako nesto vozi kod nas...da ima obraza :icon_biggrin::lol:

p.s. sta je s momkom koji je kupio slupanog, ko je taj?
 

MTR

Član
AnDel je napisao(la):
MTR je napisao(la):
a sve nema se para :D

bolje biti zdrav i bogat, jer ako si bolestan dzaba ti sto si siromasan :cool:

haha ironicno crni humor, odlicno opisuje situaciju u bih...
stanovnistvo se djeli na 2% multi bogatasa, 48% sirotinje koja radi za minimalac (da nema tolike administracije prosjecna plata bi bila 400 maraka :cool:), i 50% nezaposlenih...
divim se autu ali je zalosno gdje zivimo u pm, absurd je da neko uopce smije da tako nesto vozi kod nas...da ima obraza :icon_biggrin::lol:

p.s. sta je s momkom koji je kupio slupanog, ko je taj?

a ko ce bit neg levat :lol::lol::lol::lol: bolje da je novog uzeo

al kako to inace biva kod nas ovaj mu je garant nesto duzan bio ba mu uracuno' slupanog za 250000 milja maraka :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
MTR je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
MTR je napisao(la):
a sve nema se para :D

bolje biti zdrav i bogat, jer ako si bolestan dzaba ti sto si siromasan :cool:

haha ironicno crni humor, odlicno opisuje situaciju u bih...
stanovnistvo se djeli na 2% multi bogatasa, 48% sirotinje koja radi za minimalac (da nema tolike administracije prosjecna plata bi bila 400 maraka :cool:), i 50% nezaposlenih...
divim se autu ali je zalosno gdje zivimo u pm, absurd je da neko uopce smije da tako nesto vozi kod nas...da ima obraza :icon_biggrin::lol:

p.s. sta je s momkom koji je kupio slupanog, ko je taj?

a ko ce bit neg levat :lol::lol::lol::lol: bolje da je novog uzeo

al kako to inace biva kod nas ovaj mu je garant nesto duzan bio ba mu uracuno' slupanog za 250000 milja maraka :lol::lol::lol::lol:


red bolded::lol::lol: ziva istina
 
Top