Jos jedan Mercedes SLS na tuzlanskom kantonu

Jos jedan Mercedes SLS na tuzlanskom kantonu

Član
Danas krenuo u GRGA-Prom,odma prekoputa njega Mercedes-Benz msm da je to servis...Prolazim ja kraj njega kad ono SLS rastavljen....


Uploaded with ImageShack.us

Znal neko nesto vise o ovome...Ja mislio da samo jedan ima ovdje na nasim prostorima
 
Član
Bila su 2 do sad, onaj razbijeni i jos jedan. Ovo je mozda treci? Mada mi je cudno daje i ovaj crven...
 
meni ovo lici na spric kit , ovo je vjerovatno onaj sto je razbijen pa ga farbaju , vidite i da mu je vezni lim crvene boje :D
 
Član
Hej dobra ti ova kamuflaža za slikanje :cool: Haj sad fino ispričaj detalje oko slike i šta je kasnije bilo :lol::lol::lol:
 

rs6

Član
nedim98 je napisao(la):
Mozda je ovo onaj sto je bio razbijen izgleda lik skupio para za popravak

bila je ta tema skoro, lafo ga popravio, a nije iskljuceno da je i ovo taj isti, samo kao sto oggy rece presvlaci ga folijom,

a doduse sve mi jedno da je 100-ti nije moj :D
 
Ovaj SLS je sada u vlasnistvu covjeka iz Zivinica..Automobil je popravljen (isti onaj koji je slupan ljetos) i presvlaci se mat bijelom folijom..Popravka vozila je kostao preko 100.000 KM (iz pouzdanih izvora) ;)
 

rs6

Član
roki_actros je napisao(la):
Ovaj SLS je sada u vlasnistvu covjeka iz Zivinica..Automobil je popravljen (isti onaj koji je slupan ljetos) i presvlaci se mat bijelom folijom..Popravka vozila je kostao preko 100.000 KM (iz pouzdanih izvora) ;)

jel istina da su vrata kostala 30.000 KM ??? il' je bomba :D
 
Nije bomba nista..Pored limarije, plastika, bilo je i mehanike (dijelovi trapa itd.)..Svaki dio je skup do Boga miloga i sve je poruceno novo i slozeno po PS-u do u detalj.
 
Top