Jetta MK2 1.6D

Jetta MK2 1.6D

Član
fala, fala
iskreno da ti kazem, trazio sam ga 2 god. zajedno sa zadnjim lampama crnim...to mi je bilo ono, must have...svaki dan, doslovce sam trazio po internetu, svaki dan
i jednom naletio na njuskalu jettu, jako losa slika jette coupe jedva se kuzio spojler...odmah zvao lika, i veli on prodana jetta...ja poludio, nafekto sam lika da mi da broj mob. od tog koji je kupio...pa sam zvao tog lika, kad ono neki nagluhi deda, jedva sam se s njim sporazumio, da bi mi on rekao da neda spojler ovo ono...izludio sam totalno...i nekako ja njega nagovorim da dodjem pogledat auto, s time da nisam znao dali je to taj spojler koji trazim jer je stvarno bila loša slika...veli deda dodji u Varaždin pa cemo se dogovorit...taman se taj mj. zalomio neki tuning party tamo, ja došo do njega dao mu litru neke brlje, kavu i bombonjeru, popio kod njega kavu s njim i babom i veli on skidaj ga....nitko sretniji od mene....na kraju ga nisam platio:lol:....i snimim da ima duboke branike, pragove, gti rubnjake, krovne lajsne i zadnju plastiku oko tablice sta ide...i pitam ga koliko cijeni to sve, veli on 350kn :D...odmah sam mu dao pare i potrpo sve u auto...stvarno sam se namucio da dodjem do njega:D inace koliko sam pratio cijena mu se krece od 100-200e
 
Član
:icon_smile::icon_smile: ja vec trazim spojler neke 2 godine ali nista............. sad sam se okreno gti rubovima i pragovima. a za spojler bi nekog ubio:lol::lol::lol: fina jetta sretno u daljim radovima
 
Član
ma vjerujem ti, znam kak je meni bilo.....sad se više ne sikiram toliko oko takvih pizdarija, ako naletim naletim, ako ne ne....doduše našo sam Recarose kakve hocu, i koji su rijetki u europi sa jette original, cijena full smiješna...prico s likom, skoro sve dogovorio i lik mi se ne javlja 3 dana vec....pizdim do jaja jer sam svoje prodao da bi te kupio:icon_mad: katastrofa
 
Član
Jettilak m ise pravo svidja..rora zadnja mi je bolja bila ;)..maska be znaka isto..
Spojler i stopke za 10 ;)...a gdje su ti duboki branici i to ostalo :icon_question:
Svaka cast samo naprijed :icon_biggrin:
 
Član
s vremenom ti sve dosadi, znas kak to ide...tako i rora i maska i duboki branici....trenutno ju slazem da bude sto vise original (OEM+)...ko zna sta ce mi za pol godine udarit u glavu, pa cu opet promjenit mišljenje:lol: duboki su doma u garazi, cekaju bolje dane
 
Član
dion46 je napisao(la):
wagenman je napisao(la):
Odlicna, felne mi se bas svidjaju :cool: Jesi to odustao od dubokih branika?

fala;)..jesam jesam...to je jedna od stvari koje me živciraju na MK2 jer ih imaju svi, isto kao i BBS RS, RM i crna boja na duji....svi to imaju, a uvijek sam bio drugciji od drugih:D




Za BBS se slazemo potpuno! I meni su se peli na glavu zbog toga, kao da bas nista drugo ne sme da se stavi na mk2. Ja trazim MANGELS hromirane celicare ili Calmasters celicare sa country-a crome edition. Prve su retke, a nabaviti druge je naucna fantastika.

Mangels

hosting images

Calmasters

image host

Kada bih nabavio bilo koje od ovih vise nikada ne bih razmisljao o zameni felgi.
 
Član
to kralju, ukvijek treba razmisljat drugacije....something fresh, something new:cool:
znam za obadvije felge, o ovim prvim felgama sam i ja razmisljao;)

20110914_002.jpg

supersonično rijetke 7x15 i 8x15 ET 27 trodjelne 5x108

i ove
http://www.ebay.de/itm/Schmidt-Revolution-Modern-Line-1tlg-8x15-ET-25-9x15-ET-25-LK-4x100-/290641304792?pt=Auto_Felgen&hash=item43ab925cd8
isto supersonično jer ih nitko nema u ovim dimenzijama 8x15 i 9x15 ET 25 4x100 jednodjelne
a volio bi više od icega gurnut 9-ku ispod jettine guzice, uffff
znam kak ovo zvuci:lol:
 
Član
Ovo bre od nekog MASERATI-ja :cool: I ove SCHMIDT su vrh ali za mene je 9 previse iz razloga sto bi mi auto bio skoro neupotrebljiv za svaki dan :icon_sad:
 
Član
Kako ce se jettilak ponasati na 9J :icon_smile:
Ipak je cadjo :D..ima enes prodaje borbet bs 9J..mozda nebi to bilo lose..

A misli mda je ljuboje imao ovakve celicare druge na slici sto ti traziz ;)
 
Član
fina jeta fino ti to radis svaka cast! ;)
ako mi mozes na pm rec sta si stavljao kao zastitu podo?! poz
 
Član
wagenman je napisao(la):
Ovo bre od nekog MASERATI-ja :cool: I ove SCHMIDT su vrh ali za mene je 9 previse iz razloga sto bi mi auto bio skoro neupotrebljiv za svaki dan :icon_sad:

ma napete su obadvije :D...a auto postaje neupotrebljiv za svaki dan cim staviš gewinde, tak da mi ni 9J nebi predstavljalo problem pored gewindi

Skrabo je napisao(la):
Kako ce se jettilak ponasati na 9J :icon_smile:
Ipak je cadjo :D..ima enes prodaje borbet bs 9J..mozda nebi to bilo lose..

A misli mda je ljuboje imao ovakve celicare druge na slici sto ti traziz ;)

ponastat ce se kao prava guzata gospođa :D, koja se polako vozi, ne slažem ju za tuning, nego styling, tako da mi performanse nisu br.1 iako imam vec drugu mašinu u planu 9A :D...a sto se tice felungi, ne svidja mi se svaka felga na jetti, ipak felga nosi 80% sveukupnog izgleda auta...tako da sam pažljiv s time:cool:

VW Diego je napisao(la):
fina jeta fino ti to radis svaka cast! ;)
ako mi mozes na pm rec sta si stavljao kao zastitu podo?! poz

fala fala, rado bi ti odgovorio na PM ali nisam skuzio pitanje:icon_question::icon_biggrin:
 
Početnik
wagenman je napisao(la):
Ovo bre od nekog MASERATI-ja :cool: I ove SCHMIDT su vrh ali za mene je 9 previse iz razloga sto bi mi auto bio skoro neupotrebljiv za svaki dan :icon_sad:

E'o buraz nas'o si one felge sa Countrya ;)

http://www.pik.ba/artikal/2233519/niklovane-felge-sa-gumama/
 
Top