Jetta MK2 1.6D

Jetta MK2 1.6D

Član
e da ekipa, da nebi bilo da muljam...schmidt-ke su mu i dalje br.1 u planu...samo se nema para =)....cak sam nabaso na 8x15 et 25 i 9x15 et 25 modern line jednodjelne :D sex....smocim ci gace kad pomislim da te felge:D
hvala svima jos jednom;)
 
Član
Drugar svaka cast za auto,vrh je...samo kad ides na skupove/takmicenja stavi onaj GTI spojler,nek guli dole ;)
 
Član
aleexis je napisao(la):
Drugar svaka cast za auto,vrh je...samo kad ides na skupove/takmicenja stavi onaj GTI spojler,nek guli dole ;)

ma gulio bi on, samo meni je ruuuuuuzan, da ga nemogu vidit :D...neznam zasto
vise volim tanku ralicu a auto ubijen u podu
 
Član
trenutno sam u fazi skupljanja sitnica koje su mi srcu drage =). sta mi naleti, naleti mi, posto pare nisu problem jer para nema....pa pocnimo:
nakon sto sam vidio koliko dodje original motorsportova kugla mjenjaca, ubrzo sam odustao od nje...no jednu vecer mi je proradila lampica u glavi i sjetih se zasto ju nebi sam sebi napravio...3 dana nisam dolazio sebi od sreci, i nosio sam ju svuda sa sobom :rotfl malo da vidi belog sveta
oprostite na losim slikama, sta je tu je
fotografija0752.jpg

fotografija0751.jpg


i jedno iznenadjenje kada samo došao u minken, nakeljnice napokon stigle
fotografija0756.jpg

fotografija0757.jpg

to e to
 
Član
wagenman je napisao(la):
Odlicna, felne mi se bas svidjaju :cool: Jesi to odustao od dubokih branika?

fala;)..jesam jesam...to je jedna od stvari koje me živciraju na MK2 jer ih imaju svi, isto kao i BBS RS, RM i crna boja na duji....svi to imaju, a uvijek sam bio drugciji od drugih:D

jucer stigla pošiljka, VW motorsport privjesak:
fotografija0774.jpg

fotografija0775.jpg


i za sv. Nikolu stigao poklon :rolleyes:
fotografija0770q.jpg

fotografija0771.jpg

fotografija0772p.jpg

fotografija0773.jpg

sam sebi poklonio nesto sto sam duze vrijeme htio, i poklapa se uz zadnji emblem ;)
ide na prednju masku
btw. zovem lika vec 3 dana za Recarose i peder mi se ne javlja :plac , grizem nokte kao sto se i vidi na zadnjoj slici :bag:
 
Top