Jetta MK2 1.6D

Jetta MK2 1.6D

Član
dario20 je napisao(la):
fina jetta sta imas jos u planu da radis na njoj.pozzz

felge 8x15, prelakirat komplet auto izvana i iznutra, koš od motora, stavit duboke, rubnjake, pragove, lajsne....i to je skoro to....i detalji...samo OEM+;)[/u]
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lijepa dzeta, a koliko vidim bice jos ljepsa,
je li i prije bio isti motor ili nesto drugo

hvala:cool:
prije je bio 1.8 benz 90 ks....jos dok ju je stari vozio...pa je odlucio da previse trosi oko 10L i atestirao 1.6D...no dok je ona dosla do mene taj motor je vec dao sve od sebe 1L na 1000km ulja je trosio, lamela se raspala, getriba i tak...pa sam odlucio kupit provjerenu mašinu 1.6D TAS sa originalnih sada 145 000 km..
 
Ma ne moras se zamarat sa slikama radova od prije ;)

Samo stavljaj slike kad se budes radio i nemoj kasnit :icon_biggrin:

Lijepi i dobri planovi sretno ;)
 
Član
evo jedna najfriškija:lol:
101114_160528.jpg
 
BHT Ovisnik
jako dobra jetta,redovno sam je pratio na vwcc,kada uradis planirano onda ce da bude jedna od ljepsih,to ne sumnjam,bijelim jettama extra stoje duboki branici,dok ovako malo izgleda siromasnije,na maminu istu bijelu sam htio staviti duboke prije,dok mi se sad na mojoj jetti ovi svidise,jos kad se i felgice promjene,jedva cekam,samo nas izvjecuj:cool: sretno:icon_biggrin::cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Aj nek ima i kod nas neko ko krece od perfomanse pa onda na look....jetta prelijepaa!

VW

A kada je počeo sa performansama?:icon_rolleyes:

:D

hahahhahahaha, to i mene zanima:lol::lol:
znam ja na sta je on mislio;), vecinom svi prvo sredjuju look a ispod haube rusvaj.....ja se nisam htio tako voziti, al mi sad duze treba za izgled, posto me je sve to kostalo....i kad mi netko vidi jettu nitko ne gleda ispod haube, al zato kad netko trazi da dignem haubu necu se preznojavat i sramit bez obira sto je 1.6D:cool:



ako netko slucajno ima original zadnje lampe za jettu hella smoked neka mi se javi na PM
DSC_9936.jpg

tails_006.sized.jpg

razlika:
tails_004.sized.jpg



ovo je u planu da ide na jettu, imam ponudu i lik me ceka, trebam samo lovu skupit...necu ic na BBS RM/RS jer su mu skroz isfurane a ove su mi ljepše od BBs-ica...radi se o Schmidt Modern Line u odlicnom stanju sa svim cepovima 8x15 ET10
PA241061.jpg

PA241059.jpg
 
Član
jel mozes dobacit jos koju sliku, nisam bas mogao puno naci....hvala na toj slici...
ja se bojim posto je ET10 da nebudem bas mogao zakucati kak hocu u pod
 
Početnik
dion46 je napisao(la):
jel mozes dobacit jos koju sliku, nisam bas mogao puno naci....hvala na toj slici...
ja se bojim posto je ET10 da nebudem bas mogao zakucati kak hocu u pod

imas kod ledenog u projektu "kako,sta" kad su felge malo na knap...flexa u ruke i udri... a kad stavis rubnjak nista se ne vidi...;)
 
dion46 je napisao(la):
jel mozes dobacit jos koju sliku, nisam bas mogao puno naci....hvala na toj slici...
ja se bojim posto je ET10 da nebudem bas mogao zakucati kak hocu u pod

Naci cemo nemoj se sikirat ;)

Nema na cemu ;)

Da te pitam jesul to bas te felge koje hoces kupit jer vidim da su one 5X? a tebi je raspon 4x100 ili ces nesto jos radit :icon_question:
 
Top