JetForce i Smart

JetForce i Smart

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igyracer je napisao(la):
dobro dosao i ostani aktivan
P.S. ja sam sa sivim golfom i ja sam vidio kako su te vile pronosale na semaforu ispred onog tramvaja :D
Mogao me je taxista prepoloviti,i ja sam se iznenadio kako me je zanijelo.Al dobra nam zajebancija na vrbanji,a drotovi sa peticom tamo stoje:D
 
Član
JD. je napisao(la):
haha koja kombinacija :p smart i tormo :p

a sutis za taj punto cccc sramota :D

Pa jarane sutim,jer nista nije sigurno,kad god tako razglasim,nista od toga.Jel vazi kafa za veceras?

Sporting. je napisao(la):
Pozdrav i dobro dosao!
P.S. Odakle ti lova frajeru? Hehe, salim se...

Radim jarane,a rade i starci pa eto,nista nije ilegalno:D
jojo. je napisao(la):
dobro doso moramo se dogovorit za jedan krug na tom jet forcu da vidim kako to cudo ide nikad nisam imo prilike da ga vozim al rexton je najjaci

Sve se mi mozemo dogovoriti,ako si prije vozao motor,jednom prilikom sam dao tako,pa je Imsir mogao ostati bez zadnje karambolke na Omegi,pa sam od tada pomalo skeptican.Hvala za rextona.
Fele. je napisao(la):
Dat cu ti ja krug, nije frka

A sta ti vozas?

Jos jednom hvala na dobro doslicama i nadam se da cemo se cesce vidati i dobro slagati:icon_smile:
 
Član
chemb@ ja vozam motore od svoje 14-te godine a i reko sam ti vec imam i ja scooter al nije nes pa se obradujem kad sjedem na bolji jer volim motore pravo al necu svoj da mjenjam jos dok ne budem imo pare za nes od preko 250ccm necu vise da kupujem ove igracke heheh
 
Član
ninana je napisao(la):
chemb@ je napisao(la):
ninana je napisao(la):
Znam, znam. Skontala sam da je to taj. Vidjala sam ja njega cesto. Jos evo vidim da smo i kolege... :)
Koja godina?


3. godina. Ti?
1

Sporting je napisao(la):
chemb@ je napisao(la):
Stvarno nema smisla,rekord se mora oboriti:lol:

Ej kad ce biti taj Grande Punto Sport sto imas namjeru da kupis?
Ma ne znam,nista jos nije sugurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top