JetForce i Smart

JetForce i Smart

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo slike mojih vozilica.U planu je kupnja Grande Punto 1,9 MJT Sport,posto je Abarth stvarno preskup i nabaviti ga je pravi uzas,ali sada ovo vozam.Zovem se Ismar i studiram Ekonomiju....

JetForce






Evo malo i Smart-a


 
Član
Pa dobro,nije problem,vazno je da se slazemo:D.Ja taman htio da pitam jel se moze mijenjati ovo iznad zvjezdica kad ono neko vec promjenio:D.

P.S. Izvinjavam se na slikama,auto je uzasno prljavo,nemam novijih slika:D:D:D
 
Član
Do sada me nikada drotovi nisu zaustavili,sa Rextonom,sa JetForcom jedno hiljadu puta,sa Smartom su me cak jednom i pretresali,sumljiv im,svasta se moze u Smart-a sakriti:D:lol:.Valjda cemo se vidjati na cesti cesce:D
 
Član
Do sada me nikada drotovi nisu zaustavili,sa Rextonom,sa JetForcom jedno hiljadu puta,sa Smartom su me cak jednom i pretresali,sumljiv im,svasta se moze u Smart-a sakriti:D:lol:.Valjda cemo se vidjati na cesti cesce..
 
Član
dobro dosao,bas zanimljiv izbor vozilica, ;)
nista moras jednom na okupljanje doci pa da i ninanu maksuzije zovemo da vidi smarta
 
Član
Hvala ljudi.Sto se tice okupljanja,ne mogu ih sve pohvatati,ja jedino znam za subotu u 18:00,a kad se vi skupljate,posto znam dosta raje sa foruma...?Najaviti cu ja dolazak,pa da i Ninana dode.Mada su neki odavde imali priluku da vide kako Smart ide i kako bjezi na sve strane.Neki Golf 2 sivi i Polo sivi,oni su isli iza mene,kada smo otjerani iz Interex-a,prije jedno ja mislim 3 sedmice nisam siguran.Jos jednom hvala i ako ima neko nekih pitanja vezano za vozilice,just ask:D
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobrodosao, vidjao si ekipu na okupu, mi smo barem tebe vidjeli :) bas tu noc kad su nas otjerali, cengi si dao krug na Vrbanji cini mi se :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top