Jeste li spremni za pocetak kraja?

Jeste li spremni za pocetak kraja?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OmO je napisao(la):
2. Pojava Mesiha Dedžala (Mesija)

eno ga u Barceloni igra i daje golove, jebe se njemu za sudnjim danom :D

sorry morao sam xD

mokeBass

kad si rekao da se okupljaju poglavari bratstva...

to zvuci kao elita ljudi !?

a šta mislite, dali bi ovim svijetom trebala upravljati elita (manji broj sposobnih ) ljudi ili veći broj budala ?
 
Član
Salle je napisao(la):
OmO je napisao(la):
2. Pojava Mesiha Dedžala (Mesija)

eno ga u Barceloni igra i daje golove, je*e se njemu za sudnjim danom :D

sorry morao sam xD

mokeBass

kad si rekao da se okupljaju poglavari bratstva...

to zvuci kao elita ljudi !?

a šta mislite, dali bi ovim svijetom trebala upravljati elita (manji broj sposobnih ) ljudi ili veći broj budala ?

Primjer bosne nama ne upravlja ta elita vec neobrazovani glupi ljudii manje sposobni al njih je vise
 
Član
Zanimljiva tema Black Prince ;)

BlackPrince86 je napisao(la):
U realnosti to svevideće oko predstavlja sveprisutno božanstvo, dok piramida ispod predstavlja trajnu snagu.

Samo da dodam da piramida predstavlja vladajucu hijerarhiju.Na vrhu je jedan centar moci koji vlada sirokim masama (dno piramide).

BlackPrince86 je napisao(la):
Masoni imaju kult Satane/Lucifera,sto je svakako protiv vjere u jedinog Gopsodara.Medjutim,ljudi koji vjeruju u zavjeru vjeruju da Masoni imaju svoje ljude u Vatikanu,te da ga kontrolisu.
Ja licno sam vjernik,musliman tacnije,ali vjerujem da svi vjerujemo u istog Boga,samo su svete knjige sirom zemaljske kugle na malo razlicite nacine protumacene kroz vjekove.Vjerujem da,kako pise u svim svetim knjigama,vec se bar jednom desilo da se ljudska rasa pokorila Luciferu/Satani/Sejtanu,te da je ljudski nemoral i ne-strahopostovanje prema Bogu (Atlantida?) otislo van svake granice,sto je izazvalo Gospodarev gnev,pa se desio univerzalni potop,i vjerujem da ce se ponovo desiti.
To je oprilike moja vizija vjere i covjecanstva.
Zanimljivo je da oni vjeruju da je Lucifer dobri andjeo(jedini koji se pobunio protiv boga prevaranta)te nas jedino Lucifer moze spasiti od vjecne smrti jer su ostali bogovi prevaranti koji uzimanjem ljudske duse sebi osiguravaju vjecnost a Lucifer svojim vjernima jedini daje vjecni zivot.Smatraju ga svijetlom u tami a zanimljivo je da rijec Lucifer znaci svjetlonosa,donosilac svijetla.Uglavnom oni Lucifera satanu smatraju jedinim dobrim i postenim bogom i onda oni koji to svate su prosvijetljeni.
 
Član
oni luceifera smatraju dobrim mi losim deckom zar tako sve vjere se ne tumace il su se tumacile
krstasi su ratovali sa muslimanima zato sto se drugacije obracali bogu, onaj je ubijao inke zbog toga sto ih nije mogo preobrazit na krscanstvo, doseljenici u ameriku su ubijali indijance iz istog razloga, sta je samo crnaca ubijeno zato sto nisu uzeli vjerovanja od bijelaca,

BlackPrince86 je napisao(la):
I opet ponavljam,bez jeftinog humora,ok?
Jel zna neko sta je "Treaty of Lisbon"?

lisabonski dogovor znas sta je EU moze da radi stahoce ikada hoce sa kojom clanicom eu da ih ne pita,.,
vidi sada ,.,,
koliko skontah ti zivis u italiji nadam se da si drzavljanin italije i da si poreski obveznik te drzave.,., Jel tebe i ostale talijane berlusconi pitao kada je posudio tvoj/vas novac fiatu(porodici anjeli) nekoliko desetina milijardi eura,. kada su upali u krizu (bail out ovaj moderni izraz,.) jel poslije inekcije tog novca fiat kupio craysler,. za milijardu eura,., sada po izvjstajima taj isti craysler kupuje dionic fata i pomaze mu da izadju iz krize,., a na pocetku j berlusconi obeco da ce fiat vratit taj novac vama talijanima,. mozda hoce al posto na njima dobro zarade,., e sada koja je razlika izmedju svih vlada u svijetu i dogovora u lisabonu,. kojih je bilo jos mnogo,. madridu je dogovoreno oko valute, bern EU ustav, briselu kako vlada djeluje, prag/mislim/ nesto slicno ko amerika da nismo vise njemci, francuzi i sl vec evropljani,., tesko da ce iko u americi rec da je njujorcanin a nije amerikanac(drzava new york)

i da sto se svi ti masoni, iluminati vezu samo za ameriku, neke zavjere protiv/za njihove precjednike,
 
Salle je napisao(la):
OmO je napisao(la):
2. Pojava Mesiha Dedžala (Mesija)

eno ga u Barceloni igra i daje golove, je*e se njemu za sudnjim danom :D

sorry morao sam xD

mokeBass

kad si rekao da se okupljaju poglavari bratstva...

to zvuci kao elita ljudi !?

a šta mislite, dali bi ovim svijetom trebala upravljati elita (manji broj sposobnih ) ljudi ili veći broj budala ?
Opet ti prosipas jeftini sarkazam.Nije ti uredu,koliko put moram zamolit da izbjegvate takve postove,jel moram prec u dosadu?
A ko je to sposoban,onaj ko je finanskijski mocniji?
Po tebi treba da kontrolise svijet onaakav neko kao Bush,koji ne zna razliku izmedju Austrije i Australije.
Zna se da u USA izbore pobjedjuje onaj koji ima vece sponzore.
Citav politicki svijet se okrece ka tzv.bipolarnom politickom sistemu,gdje se samo dvije stranke natjecu u izborima.Tako je lakse kontrolisat konacan ishod.
 
Član
zna se sta je bush: razlog da se napdne irak afganistan bila je nafta, bakar, boksit, uran i sl metali,. bush je samo jos jedan klovn koji je stao ispred nekoliko ljudi, koji su zeljeli vise za svoje firme, ramsfel jel se tako zvao njegov savjetnik,. njegova firma dobavlja oruzje za americku vojsku, vlasnici boeinga takodje,. koliko amerikanci daju godisnje za naoruzanje,
neko ko bush sada vlada bosnom:cool: i nebi valjalo da ih ima vise ko sto su oni,. vecinom se izabere malo neofirniji prestavnik,.,. svi ovi precjdnici svih zemalja su pomeni samo klovnovi figure na sahovskom polju neko drugi neka grupa ljudi odredjuje sta ce radit i kako,., pogldaj grcku,.,. i da nemor bit pripadnik iluminata i masona da utices na vlast,. gazde su cudo a svi volimo novac
jest lakse kontrolisat kada imas dvije strane lakse naci krivca, jos bi bilo lakse da je samo jedan/tada se nemas kome zalit/
demokrati republikanci u americi republikanci su bili za rat demokrate nisu,. ko je bio na vlasti i kojih je bilo vise u senatu,. ko je krivac onda za rat u irak,.,.
a sada zamisli da imaju ko u biih pet milijardi stranaka i svaka vuce na svoju stranu zamisli tog rata to nebi bio svjetski to bilo intergalakticki,.,
amerikanci se vezu za te iluminate zato sto imaju moc, vladaju svjetom,.,
prije sto godina su britanci bili "bogovi na zemlji" niko ih ne povezuje sa iluminati,.
jesul nacisti iluminati sta su oni radili, a tajnije su drusto od svih iluminata, masona, i slicnih




uvjek je bilo da je mocan onaj ko ima novac, ako imas novac imas i placenjike, mozes ulagat u nauku, izmislis sebi vjeru ako treba a ko nije uz tebe pitas koje ce boje da im bombe padaju,., bilo i ostace tako
 
Citam nesto o Harry Trumanu,pa naletih na jos zanimljivosti.
Za one koji ne znaju,Harry Truman je americki predsjednik koji je naredio izbacivanje atomske bombe 6 avgusta nad Hiroshimu,i 3 dana kasnije nad Nagasaki.To je vjerovatno najveca bespotrebna tragedija izazvana ljudskom rukom (svi znamo da je Japan prakticki kapituliro bio,samo se cekao formalni potpis).
Poznato je da je Harry Truman bio mason,pripadnik Belton loze br.450 u Beltonu,Missouri.1945 godine nominovan je,citiram "33° Sovereign Grand Inspector General ",sto je najvisi stepen u masonskoj hijerarhiji.
Ono sto je po meni bizarno,da je Truman takodjer 33° predsjednik Sjedinjenih Americkih Drzava...
Onaj ko je vjernik,ko vjeruje u Boga,ne moze vjerovat u slucajnost.Ako si istinski vjernik,znas i vjerujes da nista nije prepusteno slucaju.U suprotnom si licemjer.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Opet ti prosipas jeftini sarkazam.Nije ti uredu,koliko put moram zamolit da izbjegvate takve postove,jel moram prec u dosadu?
A ko je to sposoban,onaj ko je finanskijski mocniji?
Po tebi treba da kontrolise svijet onaakav neko kao Bush,koji ne zna razliku izmedju Austrije i Australije.
Zna se da u USA izbore pobjedjuje onaj koji ima vece sponzore.
Citav politicki svijet se okrece ka tzv.bipolarnom politickom sistemu,gdje se samo dvije stranke natjecu u izborima.Tako je lakse kontrolisat konacan ishod.

Što se tiče zajebancije, stvarno izvini nisam znao koliko ti je ova tema vazna i koliko si ozbiljan dok sve ovo pišeš, ipa sam mislio dovesti malo svjetlosti u svu ovu mračnu priču koja nije toliko mračna koliko je vi predstavljate...

Sposobnost ? Jedni ga mjere psihickim uspjehom, dok drugi materijalnim...
ali u vremenu modernog kapitalizma, veći je utjecaj ovog materijalnog uspjeha, tako da je čovjek postao sposobniji ako može sebi i svojima više "zaraditi"...


Drugo, kolega sema ili kako već, ti je odgovorio ovo za Bush-a i to pravilo vazi za većinu današnjih predsjednika.... zaboravi da 1 čovjek upravlja 1 državom, većinom to radi manji broj vlasnika većih kompanija i tako je svugdje, osim u drzavama koje su bile socijalistickog uređenja kao do sad što je bila Libija gdje je svjesno jasno i glasno upravljao samo jedan i to je Gaddafi...

baš zbog ovakvih stvari drzave centralnog uređenja ne odgovaraju americi, jer je teško podmititi, kupiti jednog čovjeka koji ima sve u zivotu kao što je imao Gaddafi.
 
Član
a salle znas daj gadafijevim novcem osnovan jedna evropska banka mozda primas platu preko nje,., oprane gadafijeve pare, i prije nego je ocelo sranje u libiji porodica gadafi je prodala tu banku ali su pare isplacnje na njihov racun u toj banci,. zarati seu libija ubise porodicu gadafi banka isplati dividendu svojim dionicarima,.
 
Salle govoris ono sto svi znamo,nista novo.Smisao ovog threada je da pokusamo svi zajedno otvorit oci i pogledat sta stoji iza sistema.Jel shvatas sto ti hocu rec?To sto si ti napiso u prethodnom postu,to svi znaju,svi.
Drugo,to sto je neko sposoban pravit novac,nije nikakvo mjerilo nizasta,bas me zabole.Jer mnoge novac i ne zanima,ne u istoj mjeri kao druge.
Gledam na ovu jadnu planetu kao nicije i svacije posjedstvo,ako na jednoj hemisferi neko postane multimilioner,na drugoj ce mnogi umrijeti od gladi zbog toga.Tu naravno ne postoji nikakva direktna veze,ali posotoji nesto sto se zove lancna reakcija.Nacin funkcionisanja tog postupka moglo bi se definisat kao nesto poput lanca ishrane.Ne zaboravi da je u nasoj lijepoj bivsoj drzavi ta pojava bila znatno znatno znatno manje izrazena,zato smo i nestali,sa katastrofalnim posljedicama.
De da pogadjam,kladim se da si privatnik? :)
 
Član
Ne znam da li ste gledali predavanja Miroljuba Petrovica na ovu i slicne teme?:icon_question:
Covjek je objasnio sve.:cool:
Od tajnih drustava do toga kako, sta, gdje , zasto....
http://www.creation6days.com/
Za sve one koje interesuje ovako nesto ,vrijedi pogledati;)
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Salle govoris ono sto svi znamo,nista novo.Smisao ovog threada je da pokusamo svi zajedno otvorit oci i pogledat sta stoji iza sistema.Jel shvatas sto ti hocu rec?To sto si ti napiso u prethodnom postu,to svi znaju,svi.
Drugo,to sto je neko sposoban pravit novac,nije nikakvo mjerilo nizasta,bas me zabole.Jer mnoge novac i ne zanima,ne u istoj mjeri kao druge.
Gledam na ovu jadnu planetu kao nicije i svacije posjedstvo,ako na jednoj hemisferi neko postane multimilioner,na drugoj ce mnogi umrijeti od gladi zbog toga.Tu naravno ne postoji nikakva direktna veze,ali posotoji nesto sto se zove lancna reakcija.Nacin funkcionisanja tog postupka moglo bi se definisat kao nesto poput lanca ishrane.Ne zaboravi da je u nasoj lijepoj bivsoj drzavi ta pojava bila znatno znatno znatno manje izrazena,zato smo i nestali,sa katastrofalnim posljedicama.
De da pogadjam,kladim se da si privatnik? :)

šta sada, trebam reći da si opet i ti rekao nešto što svi znamo ? da je takva priroda da jači opstaju da je to bozija nepravda ?

a ovog drugog što si naveo baš me slatko nasmija, druze nisi ti nagađao nego svijesno znaš, ali evo odgovorit cu ti da privatnik sam... u sklopu svog preduzeća zaposljavamo oko 50ljudi, proizvodimo kolače koje prodajemo po cijeloj bosni i hercegovini a pokraj toga imamo u odzaku svojih 6 malo prodajnih trgovina u sklopu svega imamo vlastitu przionicu kafe, vlastitu pekaru i to je sve....

ali druze, ti ako na privatnike gledaš negativno, onda si samo isprani mozak...

oni su ti koje ljude zaposljavaju...
ja baš stalno govorim da imamo problem sa velikim davanjem drzavi na svakome radniku, radnik koji košta 450km izadje privatnika 800-900KM sa svim dadzbinama i sl. zamislite kada bi dadzbine bile 100km plata radnika bi bila 700-800km...

šta bi se poslije dogodilo, povecavala bi se kupovna moc, mogao bi im kasnije davati jos vece plate... a ja kao privatnik uzimam sebi samo onoliko koliko mi je potrebno za normalan zivot...
 
Član
a ja kao privatnik uzimam sebi samo onoliko koliko mi je potrebno za normalan zivot...

sale precero si, usro si i sefa i stanicu i citavu brigadu milicije,.,.,


il si bas tolika postenjacinja,. ako jesi onda si stvarno ,.,
 
Član
sema911 je napisao(la):
a ja kao privatnik uzimam sebi samo onoliko koliko mi je potrebno za normalan zivot...

sale precero si, usro si i sefa i stanicu i citavu brigadu milicije,.,.,


il si bas tolika postenjacinja,. ako jesi onda si stvarno ,.,

onda sam stvarno šta ?

sve što se zaradi druze, ulaze se u preduzeće kako bi se širilo i povećavalo i tako zaposljavalo što više ljudi, i srazmjerno povećanjem čovjek sebi može priuštiti više...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top