jel moguce

jel moguce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MATADOX je napisao(la):
Brate svako ima svoj ukus i svoj dzep i nevalja nicije auto omalovazavati...pa makar to bio i fico :icon_biggrin:
MOja je cijena toliko kolika je. Po cijeni se vidi da ne izvlacim pare iz njega.A ko hoce za manje para a bolje bujrum.

Ja kad sam kupovao auto kupovao sam ga za svoj cejf a nije ga kupio babo pa da ja uzimam od njega kljuc.Ne kitim se tudjim perjem.
I ovo je forum o tuningu a ne o da se neko hvali da ima bolje auto od drugog.Tu smo da guramo jedni druge i da se druzimo

GrandMaster je napisao(la):
13 000 za starudiju od 11god presla zilion kilometara...
Za mene je ALLAH!!!!!!!!!!!



Nemam namjeru omalovazavati niciji, pa ni tvoj auto, samo iznosim VLASTITO MISLJENJE posto je ovo, ipak, FORUM, i posto se neko drugi CUDI ovoj cijeni... I meni je zaista cudno da se prodaje po tako visokoj cijeni...
No, kad ima pacijenata koji za 4-ku SDI traze po 14-15 000:lol::lol: (samo ne znam ko to kupuje) onda je ovo ok cijena
Sto se MENE tice, prodaj ga i za 113 000...

A izjavu "kicenje tudjim perjem" - ako se odnosila na mene, zaista necu komentarisati.
 
Član
ma haj da zavrsimo sa temom.

Sad se ne prodaje :lol::lol::lol::lol: Sad se poklanja:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Kileta nemoze ni doplata spasiti ...morace on nesh i u naturi platiti..:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Audi je sad moj :D a kazi ljudima fino gdje si sinoc bio kad si dosao kuci i jel te boli guza:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top