jel moguce

jel moguce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Po meni ne vredi.
U auto je ulozeno to stoji ali svi miznamo(ili bi bar trebali) da occekivati izvuci ulozene pare ili bar dio je smjesno i da se kod nas takvi snovi ne ostvaruju.
 
@dragon....Uopste nisam komentarisao da li neko ima para ili ne.Naravno da je starudija za 13 000KM...

Gledajuci generalno na prosjecnu starost auta u BiH, to mu dodje nov auto.
Kazem samo da je previse 13 000 za auto u premium kompakt klasi - star 11godina...


A sto se tice kredita, glupo je uopste o tome raspravljati... radije bih gulio kredu 3-4godine za NOV auto sa 2-3god garancije nego kojekakav "tip-top" auto star decenijama o kojem samo Bog zna pravu istinu/historiju...

Ne kontam samo sto se onda u BiH prodaju ko blesave dacia-e, fabie.... Kad se za te pare moze uzeti ovakav Audi, i jos ti ostane mozda da REPARIRAS turbinu :D


Naravno, svako zna sta je njemu najbolje...
 
Član
Pa da je jeftin, i nije bas, al svakako po meni vredi tih para, i nije neki antituning, lep i fin auto, a to 11 godina, pa i yuga ako odrzavas moze da traje preko 50 godina....
 
BHT Ovisnik
neznam zasto bi bio skup,pa eno prodaju se po 15000km redom razlika godina dana,al i da je 3 vise godine ne znače tolko kad je auto očuvano,ovo auto sumnjam da je derano,barem ja da imam sa ćeifom sređeno auto mazio bih ga i pazio,po meni nije ni malo skupo:icon_smile:
 
Član
Ev da i gazda progovori koju :lol: DA DA DA Istina je da se prodaje :icon_cry::icon_cry: Ali dolazi nova zvjerkica :icon_twisted::icon_twisted:

Brate svako ima svoj ukus i svoj dzep i nevalja nicije auto omalovazavati...pa makar to bio i fico :icon_biggrin:

MOja je cijena toliko kolika je. Po cijeni se vidi da ne izvlacim pare iz njega.A ko hoce za manje para a bolje bujrum.

A ostali znaju koliko je para i truda ulozeno u ovo auto(znam da dosta ljudi ne cijeni to ali jbg).
Ja kad sam kupovao auto kupovao sam ga za svoj cejf a nije ga kupio babo pa da ja uzimam od njega kljuc.Ne kitim se tudjim perjem.

Hvala na komentarima :123:;)

I ovo je forum o tuningu a ne o da se neko hvali da ima bolje auto od drugog.Tu smo da guramo jedni druge i da se druzimo

GrandMaster je napisao(la):
13 000 za starudiju od 11god presla zilion kilometara...


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nemam komentara :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Za mene je ALLAH!!!!!!!!!!!
 
GrandMaster je napisao(la):
13 000 za starudiju od 11god presla zilion kilometara...

ova starudija se zove AUDI tako da mora biti skuplja od ostalih starudija :D
a sto se tice licno ovog auta,ispod cijene je :icon_mad:
 
Član
Ne potcjenjujem nijcije auto ali MENI je audi AUDI

Bolje ful oprema nego novo bez icega ;)

Tako da je tema suvisna.

TACNO JE DA SE PRODAJE!!! a ko je musterija sa bh tuning-a moze i 12 000 a za babine sinove se ne prodaje. Auto kupac provjerava u ovlastenom AUDI servisu i preko interpola ;)

Da nebi bilo prica da mu nesh fali ili da je sjebano bujrum u ASA-u svijetla obraza.
 
BHT Ovisnik
za mene je ovo stvarno pre jeftino,pa ljudi pregledajte oglase kolko se krecu ove A3 i sa kakvom su opremom,uvijek ako vam se ne sviđa mozete za iste pare zamjeniti spojlere za obične,ovo je ispod svake cijene "audi je audi" uvijek bi prije a3 nego kakvu golfa čvrku:icon_twisted:
 
Davno sam ja reko kad babo kupuje onda moze i nove a kad se covjek krpi i razvuce koliko moze brate i Golf 1 postane zlatan jer je TVOJ :D Uglavnom odgovor na pitanje : Jel moguce? vidite da jeste :D jeste steta al zamjenjuje ga isto jako dobro auto to je najbitnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top