Jedan klipic,moj pokusaj drifta :)

Jedan klipic,moj pokusaj drifta :)

Član
ta mrcina od auta i da nema tvornicki ugradjen LSD :(
ima to snage ima svega pusti kisu i drljanje po kisi to nije zanimljivo i osobno to nikad neradim :D
a uglavnom rucna se koristi samo za inicijaciju i odrzavanje drifta kod slabijih auta, bez hidro rucne koja automatski otpusta stisak njenim otpustanjem dosta je teze raditi posao jer moras zategnuti i orpustiti a to uzme pun k. dragocjenog vremena a hidro samo trznes i pustis ona vec posao uradila haha
a imas dobar parking za vjezbanje , prvo se malo tako vrti u krug pa sve postupno povecaji krug vrtnje da dobijes osjecaj doziranja gasa i igranja volanom a za to ti rucna uopce netreba, kad skuzis kako se auto ponasa onda polako vjezbaj prebacivanja tu ce ti rucna vise trebati .
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kcunXdXIerI&feature=related[/video]

evo kako to ide sa duplo slabiojim autom na tijesnoj pisti da imamo takav poligon bilo bi svasta :D
 
Skaneru tako sam i mislio,malo po malo,nisi ti nista vidio,ima jos dio iza one hale,kao pista dodje,samo sto je na mjestima usko i uvijek su kamioni parkirani.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
@Rinaldo ekstra video,cime li snimise ono iz neba :)


koji dobar fol sa snimanjem iz vazduha, stavili kameru na ovo cudo koje su sami napravili:
flying.JPG


Kaze:
DeX je napisao(la):
jep, kućna izrada :)

dijelovi svi kupljeni iz kine, osim stanice i prijemnika....

preko 70% dijelova kupljeno ovdje : http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_index.asp

u zraku je do 10 minuta, a kad zatopli onda i do 12min (hladnoća smanjuje kapacitet baterija)

u letu može pokriti krug promjera 1km, a visinu od nekoliko stotina metara(recimo da iznad 300-400m nema potrebe)

snima na gopro, preko video linka video out sa gopro kamere ja primam na zemlji i gledam na FatShark video naočale

na displeju imam sve podatke sa modela, visinu, udaljenost, brzinu, kompas za vratiti se doma, napon baterije, struju koju trenutno vučem i ukupnu potrošnju baterije... tak da nema iznenađenja ;)

evo, tolko u kratko....
ak nekog zanimaju multikopter letjelice, na FlyFreak forumu može naći sve odgovore na pitanja... kaj i gdje kupiti :eek:k:

Evo čime.:D
 
Top