Jedan klipic,moj pokusaj drifta :)

Jedan klipic,moj pokusaj drifta :)

@Porschefan:Nisam ni sumnjao da ti znas,al nek si mi obratio paznju da precizno kazem,da neko ne shvati pogresno :icon_smile:
@Zela_GTI:to ti iz licnog iskustva? :lol: pod LSD-om bih ja zavrsio pod ovim prikolicama hehe
 
Početnik
Nikako mi ne ide u glavu kako da driftas s zadnjom vucom a da povlacis rucnu ????


STO CE TI RUCNA
 
Član
Ne znam jesi gledao, ima best motoring emisija kompletna o driftu od onog drift kinga, on pokazuje 5-6 nacina kako driftati sa autom. Od toga jedno 2 imaju s rucnom, mada je tesko sa rucnom bacit RWD u drift, probavao vise puta, doduse po snijegu i ne ide bas...
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Ne znam jesi gledao, ima best motoring emisija kompletna o driftu od onog drift kinga, on pokazuje 5-6 nacina kako driftati sa autom. Od toga jedno 2 imaju s rucnom, mada je tesko sa rucnom bacit RWD u drift, probavao vise puta, doduse po snijegu i ne ide bas...

zato pitam sto ce ti rucna ?????




punnnnnnnn , smotaj i kontroslisi gas ..... u principu to tak ide zar ne ??
 
Član
Pa i nije uvijek tako jednostavno, imas vise sistema za start drifta. Pun gas, naglo kvacilo, rucna, prebacivanje tezista itd...

Nadji na torrentu Drift Bible Best Motoring" pa pogledaj, nije da ce ti necem sluzit ak nemas spreman auto za drift, al eto :icon_biggrin:
 
Rucna je osnovna tehnika za pocetnika,prebacivanje tezista kazes Boki,kako bih ja to mogao izvest na ovom malom parkingu na klipu,morao bih se dobro zaletit.Ja mislim da u ovako malim prostorima ipak rucna zakon,inace zasto bi sva profi drift auta imala hidraulik rucnu?Gledo sam vise klipova kako vozac u toku drifta ispravlja putanju potezajuci rucnu.Mislim da je to ipak najjednostaviji nacin.Ponekad koristim i kvacilo,ali je to vise stetno nego rucna...koliko sam put napisao rijec RUCNA u ovom postu?:lol:
 
Top