Jedan klipic,moj pokusaj drifta :)

Jedan klipic,moj pokusaj drifta :)

Legend
vise rucne i vise gasa, mislim da ti gas mora biti konastantniji tj da ne das motoru da pada ispod odredjene razine obrtaja..
 
.nOKe je napisao(la):
vise rucne i vise gasa, mislim da ti gas mora biti konastantniji tj da ne das motoru da pada ispod odredjene razine obrtaja..
Rucnu nisam nikako koristio jer ne radi :D (zadnje plocice istrosene do bola,mijenjamo uskoro),a znam da bi mi ona mnooogo pomogla.Tako da sam sve gasom i volanom radio.A za obrtaje,pokusat cu,hvala! ;)
 
Član
Zvuk je fakat super, kao VR6 :cool:

A i drift nije los za prvi put, sljedeci put probavaj to na kisi, duplo duze ce gume trajat i manje opterecenje na sve komponente auta.
 
VR6Boki je napisao(la):
Zvuk je fakat super, kao VR6 :cool:

A i drift nije los za prvi put, sljedeci put probavaj to na kisi, duplo duze ce gume trajat i manje opterecenje na sve komponente auta.

Probo sam jednom po kisi,al nekako mi teze drzat auto pod kontrolom.Drifto cijeli kruzni tok u trecoj brzini sa vrlo malim gasom :icon_smile:
 
Hvala vam.Ma dosad sam ga malo zabacivao po kruznim tokovima,nista vrijedno snimka (nisam ni snimao :D),ovo je prvi put da probam ovako na parkingu.Svejedno,ocajno mi je potreban LSD :lol:
 
Top