Jaro imao udes (Zavidovici)

Jaro imao udes (Zavidovici)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTD_Power je napisao(la):
da ti trazim clan zakona ne znam ima li potrebe :D
to sto ti starog nisu teretili mozda ima veze sa nekim poznanstvom ili slicno
ali po zakonu je on kriv

moze biti,ja samo znam da mog starog nisu teretili. Napravili ljudi uvidjaj, dosli uzeli moje podatke,jer sam ja otisao sa mjesta dogadjaja,i nakon nekog vremena pozvali me u stanicu da dam izjavu.Starog niko nije spomenuo,a bio sam kod zajebanog inspektora,koji je sve radio da me kazne sto vise
 
Član
Dobro je proslo. Ja licno bimera ne dam ni svom starom da vozi a kamo li bratu ili nekom drugom, svi imamo svoje auto jedino ja uzmem VW Pola od starog kad hocu u ribu a on ide onda pjeske u carsiju :lol::lol::lol::lol:
 
joj jes udesio auto, steta autica, popravka neisplativa, ovo ce biti prodaja u dijelove ili otpad....

zao mi bibja, isti moj, i boja i skoro sve.......

samo ne skontah sta tacno bi, poganjao se momak s nekim i taj ga neko izgurao s ceste ili???????
 
Član
zen3dom je napisao(la):
joj jes udesio auto, steta autica, popravka neisplativa, ovo ce biti prodaja u dijelove ili otpad....

zao mi bibja, isti moj, i boja i skoro sve.......

samo ne skontah sta tacno bi, poganjao se momak s nekim i taj ga neko izgurao s ceste ili???????

da,tako se desilo,bas kako si opisao. Svima je zao auta,dobar je passat bio,ali sreca pa je ziva glava,kupit ce on i boljeg ako Bog da

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Da vam nesto Vas Dinno kaze, auto i zena se ne daje nikome ;)
:D :D :D

POTPIS KO KUCA;);)
 
ako bude islo u dijelove stavi na forum, mozda sta i zatreba......

a naravno, zdravlje na prvom mjestu, zar to treba komentarisati......
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Da vam nesto Vas Dinno kaze, auto i zena se ne daje nikome ;)
:D :D :D

A dzaba ga oprao i dao pare za pranje:D glavno da je vozac ok a samo on zna tko ga je i zbog koga je zavrsio u rjeci;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Da vam nesto Vas Dinno kaze, auto i zena se ne daje nikome ;)
:D :D :D

A dzaba ga oprao i dao pare za pranje:D glavno da je vozac ok a samo on zna tko ga je i zbog koga je zavrsio u rjeci;)

nije ga uspio ni oprat,nije radila praonica,krenuli na drugu. Ma sve ce biti ok,mrzim recenicu koju cu napisat,jer sam je se naslusao kad sam ja imao udes,,ali tacna je nema govora.
Kaze :Ziva glava sve namiri.

Evo i sad se najezim kad se sjetim. Oni koji nisu prosli slicne stvarni ne znaju,i bolje da nikad ne saznaju
 
Član
da bolje da ne saznaju al moje je pravilo da svi prodju slicne stvari neki prije neki kasnije a neki i vise puta to su posebni slucajevi:cool:
 
Član
raymo je napisao(la):
da bolje da ne saznaju al moje je pravilo da svi prodju slicne stvari neki prije neki kasnije a neki i vise puta to su posebni slucajevi:cool:

slazem se s tobom,ja sam imao gadan udes dva dana prije nego sam izasao pred komisiju da polazem,i vjerujem da me to oznacilo za cijeli zivot,od tog dana skroz drugacije razmisljam o voznji i svemu ostalom. Opet kazem sreca pa se to desilo tako kako mi se desilo,ko zna,mozda bi kasnije napravio samo vece sranje,ovako sam ucio na svojoj greski,kad vec nisam na tudjim,a imao sam od koga da ucim,jbg
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
nezna da se nevalja zenit izmedju bajrama :/

gdje to pise jebo te hefta :D nevalja kaze petkom dzuma,,nevalja cetvrkom to je uci petka,,nevalja nedeljom,,,utorkom isto,,,kad valja :lol::lol:

P,S nek j;)e ziva glava jebes autoo,,,nek mu je sretno sutra

nevalja se nikako zenit,jebo ga ja ko to izmisli,mene jedva ufatili da me ozene :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top