Jaro imao udes (Zavidovici)

Jaro imao udes (Zavidovici)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
arma prijatelju nije on vozio...
dao je momku auto koji nije imao vozacke da mu odveze auto na pranje dok je se ovaj sisao(sredjivao i sebe i auto za svadbu :) )....po povratku prijatelj njegov se poceo ganjati sa nekim likom i ovaj ga zgura sa ceste,tj. krenuo na kjega a ovaj poceo da bjezi i sleti sa ceste
vlasnik auta je ipak preuzeo svu krivicu na sebe i rekao da je on vozio,obzirom da mu drug nema vozacke
mislim da to govori o velicini covjeka.dadnes nekome auto,on divlja,napravi totalku,i ti mu opet pomognes.VELIK COVJEK I VIJERAN PRIJATELJ :cool:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
arma prijatelju nije on vozio...
dao je momku auto koji nije imao vozacke da mu odveze auto na pranje dok je se ovaj sisao(sredjivao i sebe i auto za svadbu :) )....po povratku prijatelj njegov se poceo ganjati sa nekim likom i ovaj ga zgura sa ceste,tj. krenuo na kjega a ovaj poceo da bjezi i sleti sa ceste
vlasnik auta je ipak preuzeo svu krivicu na sebe i rekao da je on vozio,obzirom da mu drug nema vozacke
mislim da to govori o velicini covjeka.dadnes nekome auto,on divlja,napravi totalku,i ti mu opet pomognes.VELIK COVJEK I VIJERAN PRIJATELJ :cool:

nisam ja to htio pisat ovdje,cuo sam,sve mi je jasno,i znam ko je vozio,al et kad si vec spomenuo.Zato je meni bilo krivo gore kad su srali o njemu,jer sam znao sta se desilo. Ispao je car.zbog toga cu ga uvijek postovat,VELIKU STVAR JE UCINIO
 
Član
ArminM je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
arma prijatelju nije on vozio...
dao je momku auto koji nije imao vozacke da mu odveze auto na pranje dok je se ovaj sisao(sredjivao i sebe i auto za svadbu :) )....po povratku prijatelj njegov se poceo ganjati sa nekim likom i ovaj ga zgura sa ceste,tj. krenuo na kjega a ovaj poceo da bjezi i sleti sa ceste
vlasnik auta je ipak preuzeo svu krivicu na sebe i rekao da je on vozio,obzirom da mu drug nema vozacke
mislim da to govori o velicini covjeka.dadnes nekome auto,on divlja,napravi totalku,i ti mu opet pomognes.VELIK COVJEK I VIJERAN PRIJATELJ :cool:

nisam ja to htio pisat ovdje,cuo sam,sve mi je jasno,i znam ko je vozio,al et kad si vec spomenuo.Zato je meni bilo krivo gore kad su srali o njemu,jer sam znao sta se desilo. Ispao je car.zbog toga cu ga uvijek postovat,VELIKU STVAR JE UCINIO

prica je se toliko prosirila tako da mislim da ce za pra dana svakako svi znati
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
arma prijatelju nije on vozio...
dao je momku auto koji nije imao vozacke da mu odveze auto na pranje dok je se ovaj sisao(sredjivao i sebe i auto za svadbu :) )....po povratku prijatelj njegov se poceo ganjati sa nekim likom i ovaj ga zgura sa ceste,tj. krenuo na kjega a ovaj poceo da bjezi i sleti sa ceste
vlasnik auta je ipak preuzeo svu krivicu na sebe i rekao da je on vozio,obzirom da mu drug nema vozacke
mislim da to govori o velicini covjeka.dadnes nekome auto,on divlja,napravi totalku,i ti mu opet pomognes.VELIK COVJEK I VIJERAN PRIJATELJ :cool:

nisam ja to htio pisat ovdje,cuo sam,sve mi je jasno,i znam ko je vozio,al et kad si vec spomenuo.Zato je meni bilo krivo gore kad su srali o njemu,jer sam znao sta se desilo. Ispao je car.zbog toga cu ga uvijek postovat,VELIKU STVAR JE UCINIO

prica je se toliko prosirila tako da mislim da ce za pra dana svakako svi znati

e jbg, trebalo se to zataskat. Stvarno je Kike ucinio jako veliku stvar,pokazao je koliki je prijatelj,malo ko bi uradio ono sto je on uradio. Ovolika steta,i preuzeti krivicu na sebe, stvarno treba biti extra covjek pa to uraditi
 
Član
dobro je da nije povrijedjen momak ..
a jbg nemas vozacke, i u tudjem autu i opet divljat :icon_confused:
veliki je covjek kad je to na sebe uzeo ;)
 
Član
osim sto je "veliki" covjek vrlo je i glup...dao je auto momku koji nema vozacku
sta bi bilo da je ovaj poginuo,jel bi i tad bio "veliki" covjek ccc
drago mi je da vozacu nije bilo nista a valjda ce ovo biti opomena i njemu i vlasniku auta
e da nek je sretno i ovom sto se zeni,valjda se spametuje...
 
Član
GTD_Power je napisao(la):
osim sto je "veliki" covjek vrlo je i glup...dao je auto momku koji nema vozacku
sta bi bilo da je ovaj poginuo,jel bi i tad bio "veliki" covjek ccc
drago mi je da vozacu nije bilo nista a valjda ce ovo biti opomena i njemu i vlasniku auta
e da nek je sretno i ovom sto se zeni,valjda se spametuje...

da je znao sta ce se desit ne bi mu dao sigurno. Momak koji je vozio auto je vozao i prije,i auto svog starog a i ovog passata. Nikad nije ni jedan kiks napravio,vozao je sigurno par godina. Uskoro ce polagati vozacku,ovo sto mu se desilo moglo se desit i da je imao vozacku,nista se ne bi promijenilo
 
Član
ArminM je napisao(la):
GTD_Power je napisao(la):
osim sto je "veliki" covjek vrlo je i glup...dao je auto momku koji nema vozacku
sta bi bilo da je ovaj poginuo,jel bi i tad bio "veliki" covjek ccc
drago mi je da vozacu nije bilo nista a valjda ce ovo biti opomena i njemu i vlasniku auta
e da nek je sretno i ovom sto se zeni,valjda se spametuje...

da je znao sta ce se desit ne bi mu dao sigurno. Momak koji je vozio auto je vozao i prije,i auto svog starog a i ovog passata. Nikad nije ni jedan kiks napravio,vozao je sigurno par godina. Uskoro ce polagati vozacku,ovo sto mu se desilo moglo se desit i da je imao vozacku,nista se ne bi promijenilo

VELIKI POTPIS ;)
 
Član
znam ja da bi covjek sjeo da zna gdje i kad ce pasti ali obicno ne zna...
svejedno,nije imao vozacku,on ga je ugrozio kao i ostale ucesnike u saobracaju...
jel mislis da je ok to sto njegov stari mozda daje oruzje za samoubistvo ili jos gore za ubistvo u ruke svom sinu???zamisli da je taj sumaher bez kiksa u svom "dugogodisnjem" vozackom stazu slucajno umjesto rijeke izletio u neko skolsko dvoriste
 
Član
GTD_Power je napisao(la):
znam ja da bi covjek sjeo da zna gdje i kad ce pasti ali obicno ne zna...
svejedno,nije imao vozacku,on ga je ugrozio kao i ostale ucesnike u saobracaju...
jel mislis da je ok to sto njegov stari mozda daje oruzje za samoubistvo ili jos gore za ubistvo u ruke svom sinu???zamisli da je taj sumaher bez kiksa u svom "dugogodisnjem" vozackom stazu slucajno umjesto rijeke izletio u neko skolsko dvoriste

ma dobro vjerujem da si upravu,ali sada ides u krajnost. Jbt pa sve sto i ja i ti radimo ima dvije strane,i dobru i losu. I kad seres u wc-u moze ti se nesto lose desit,kao i za svaku drugu situaciju. Glupo je sada pricati sta bi bilo da je bilo. Bilo je to sto je bilo,splet drugih okolnosti je doveo do ovoga sto se desilo. Ne moramo sada karikirati stvari bezveze;)
 
Član
ma ne karikiram ja fkt
drago mi je naravno sto se tako zavrsilo
danas ga je izvadio iz govana taj sto mu je dao auto jer je preuzeo krivicu na sebe ali ili ne znate ili necete da znate.da nije preuzeo krivicu na sebe bio bi jos vise kriv pred zakonom sto je dao auto nekome bez vozacke dozvole...
 
Član
GTD_Power je napisao(la):
ma ne karikiram ja fkt
drago mi je naravno sto se tako zavrsilo
danas ga je izvadio iz govana taj sto mu je dao auto jer je preuzeo krivicu na sebe ali ili ne znate ili necete da znate.da nije preuzeo krivicu na sebe bio bi jos vise kriv pred zakonom sto je dao auto nekome bez vozacke dozvole...

znam o cemu govoris,imao sam i ja udes bez vozacke. Tada nisu teretili mog starog sto mi je dao auto. Znaci to pada u vodu;)
 
Član
da ti trazim clan zakona ne znam ima li potrebe :D
to sto ti starog nisu teretili mozda ima veze sa nekim poznanstvom ili slicno
ali po zakonu je on kriv
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top