Jaro imao udes (Zavidovici)

Jaro imao udes (Zavidovici)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo kako i sam naslov kaze,danas nekad oko 14 sati jedan moj drug i komsija imao udes u nasem gradu. Stravican prizor,nesto sto se ne vidja svaki dan. Momak se sutra zeni,krenuo da opere auto na praonici i evo kako zavrsi. Srecom dobro je prosao, cudno,ali iz ovako slupanog auta izasao je bez povreda. Sami Bog ga spasio

Evo par slika sa mjesta nesrece. Strasno,mogao je bez glave da ostane:icon_sad:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
sva sreca pa je ziva glava i da nema povrijedjenih,i kako je ovo izveo da mi je znati.. nedo bog nikom..
 
Član
elmir je napisao(la):
sva sreca pa je ziva glava i da nema povrijedjenih,i kako je ovo izveo da mi je znati.. nedo bog nikom..

od ceste do vode ima bar 30 metara,oskocio od trotoar,izvalio veliko drvo oraha,spao par metara prije vode,i prevrnuo se na tockove:icon_sad::icon_sad:
 
HFintegrale je napisao(la):
nezna da se nevalja zenit izmedju bajrama :/

gdje to pise jebo te hefta :D nevalja kaze petkom dzuma,,nevalja cetvrkom to je uci petka,,nevalja nedeljom,,,utorkom isto,,,kad valja :lol::lol:

P,S nek j;)e ziva glava jebes autoo,,,nek mu je sretno sutra
 
Sreca da njemu nije nista, a kud bas da mu se to desi pred svadbu, al nek je ziv i zdrav nadoknadit ce on auto.

a bez komentara kako je samo sa ceste mogao toliko da ode do obale :icon_question:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Sreca da njemu nije nista, a kud bas da mu se to desi pred svadbu, al nek je ziv i zdrav nadoknadit ce on auto.

a bez komentara kako je samo sa ceste mogao toliko da ode do obale :icon_question:

otidji do Flosa pa pogledaj,sve ce ti bit jasno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top