izmjerite brzinu svoga net-a

izmjerite brzinu svoga net-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mtel je samo u Rs-u i neki dijelovi istocnog sa, a bhtelecom u federaciji i jednostavno jedni drugima nisu konkurencija.
 

MTR

Član
25 KM , unlimited download/upload , 512 kb , ovo sam sad mjerio kad je promet mashala , inace ide mi brzina oko 5 mbps prosjek





 
Početnik


dakle kao sto sam napisao BEZICNO SRANJE u bojama....placam 25km+4 km iznamljivanje neke jace antene jer sam podaleko od odasiljaca....download/upload 10gb..prekoracenje 2km po gigi i tako..ja zadovoljan ide,vuce,bitno je da PRONIC nesteka:D

uu jbt stste se stisli neznate ni jedan PLUSIC dat...cccc jeste neki,DRECAT:icon_cry::icon_cry: cu
 
Član


Mtel adsl, 23KM sa pdv-om, ne ogranicen download, sto mi je najbitnije, prezadovoljan sam jer nemam nekih pretjeranih oscilacija... konstantno se povecavabrzina protoka pa uskoro ocekujem jos bolju konekciju za iste pare.
eh upload je spor do kur...a ali ga cesto ni ne koristim....
 


BHT adsl,30KM 5G download,upload neogranicen,svaka predjena giga je 10KM,freezona nije nesto,al et nadje se nesto zahvaljujuci nekim korisnicima,a ne BHTelecomu :icon_mad:

a kablovska u Zenici,za ove iste pare daje 40G downloada,pa vi sad vidite,zasto BHTelecom stalno sponzorira ove dogadjaje...nakradu od nas i onda djele :icon_evil:

jbg meni ne odgovara kablovska,jer imam digitalnu i vise programa od njih,a ne placam nista,tako da...

MTR koji je kod tebe,25KM,sve neograniceno :icon_question:
 

MTR

Član
ja preko shtele :lol::lol: , al ide ko ludo , doduse morao sam na Linksis ici preko LAN-a , jer mi stari usb wireless ne moze podnijeti ovu brzinu , stalno stekao . Sad sam narucio usb Wireless iz Njemacke - 96 EUR , jest malo skuplje al nema kablova po kuci . Ovo govno je toliko brzo da spicim film u AVI-ju od 700 mb za oko 20-25 minuta . Moze i brze nekad kad nema nikog i nije veza opterecena

evo od malo prije , pala brzina al opet je brzo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top