izmjerite brzinu svoga net-a

izmjerite brzinu svoga net-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


Evo kako mi je cesto bilo na adslu, paket 15G, a kao glavni prigovor kada se isao odjaviti adsl, bio je taj sto su zaposlili sanelu sijercic, a ne hanku:lol:

A placalo se 53 markice za 15giga, a sada za 39.90KM, imam 40giga dl i 40uploada , brzu fz, daleko bolji ping, stabilnija konekcija, jest cudno, ali tako je... pa treba biti lud i placati gamadi u bhtelecomu i bitchnetu...
 
Početnik
ee hajmo sad svi ispocetka...dakle KOLIKO PARA,KOLIKO PROMETA i BRZINA ova slika
 
Član
a mene zanima jer ocu da mijenjam sad nez dal provajdera il samo drugi paket il nesto pa
uslakite vasu brzinu napisete
koliko placata
koliki vam je promet
 
Legend
kod mene je m-tel ADSL paket optima 1024/128, 25km mjesecno sa pdv-om 29km:icon_smile: promet neogranicen;)


a ima jos dosta boljih paketa ali ovaj je extra za kucnu upotrebu, a uveli su i optima + 35km bez pdv-a
 
Početnik


ADSL

stefan je napisao(la):
kod mene je m-tel ADSL paket optima 1024/128, 25km mjesecno sa pdv-om 29km:icon_smile: promet neogranicen;)


a ima jos dosta boljih paketa ali ovaj je extra za kucnu upotrebu, a uveli su i optima + 35km bez pdv-a

da li taj mtel radi na cijelom podrucju BiH,jer rado bi ga zamjenio ovi iz BHTelekoma nema vecih lopova...:icon_rolleyes:
 
Legend
bravof je napisao(la):


ADSL

stefan je napisao(la):
kod mene je m-tel ADSL paket optima 1024/128, 25km mjesecno sa pdv-om 29km:icon_smile: promet neogranicen;)


a ima jos dosta boljih paketa ali ovaj je extra za kucnu upotrebu, a uveli su i optima + 35km bez pdv-a

da li taj mtel radi na cijelom podrucju BiH,jer rado bi ga zamjenio ovi iz BHTelekoma nema vecih lopova...:icon_rolleyes:



neznam, raspitaj se malo u Mtelu, ja sam prezadovoljan stalna konekcija, neogranicen promet za kucnu potrebu najpovoljniji optima a mozes i malo skuplji optima plus
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top