Izgradnja 402 m piste u Brckom

Izgradnja 402 m piste u Brckom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast, toga nema ni kod nas u RH, to opravdava naziv obecana zemlja kako ja i zdravko zovemo nasu rodnu BIH-a.;)
 
Član
menjic je napisao(la):
Ja sam primjetio da se taj Basta pominje u svakoj drugoj temi ako ne i u svakoj vezanoj za SR, Basta ovo, basta ono, Basta je ovoliko Basta je onoliko ....... mislim ajde svaka mu cast najbrzi je najbolji je, nemam nista protiv coveka i ne znam ga, volio bi ga upoznat da ga slikam, uokvirim i okacim na zid pa vam prodajem slike mog zida sa bastinom slikom na njemu :D:D:D:D

:lol::lol::lol:

Svaka čast momci samo naprijed ;)
 
menjic je napisao(la):
Ja sam primjetio da se taj Basta pominje u svakoj drugoj temi ako ne i u svakoj vezanoj za SR, Basta ovo, basta ono, Basta je ovoliko Basta je onoliko ....... mislim ajde svaka mu cast najbrzi je najbolji je, nemam nista protiv coveka i ne znam ga, volio bi ga upoznat da ga slikam, uokvirim i okacim na zid pa vam prodajem slike mog zida sa bastinom slikom na njemu :D:D:D:D
Poslacu ti svoju sliku da netrazis po netu:lol::lol::lol:

Nadam se da cemo iduce godine voziti u Brckom;)
 
Evo nekih novosti,danas sam provjerio i istina je,nazalost,navukli su nas ko djecu,pista ce sluzit za guzonje i njihove avione (ovo nisam mogao vjerovat,pa samo jos treba da se supci pocnu vozati avionima jbt) ,ALI ipak ce se moci organizovati SR kad budemo to zeljeli.Ne znam jos da li ce se moci ulaziti kad nam se cefne ko prije.

Uglavnom sve ove cestitke i pohvale moremo bacit u vodu,znao sam da se iza svega krije interes,klinac bi oni samo tako kesirali 300-400 hiljada za omladinu i narod.

Razocaran sam :icon_confused:
 
Član
hahahahah pa nisam iznenadjen uopste...taman kad sam pomislio da je sve moguce pa i kod nas, uslijedio je demant....:123:
 
Član
pa dobro nije to neki ni problem, nek se oni vozaju svojim avioncicima a mi odradimo SR kad bude i sve OK ;)
 
Član
Ma hajdi samo nek se mogu SR-ovi odrzavat,a ko bi izdvoio tek tako iz svog dzepa za neke trke nisu ni ono poludili.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Evo nekih novosti,danas sam provjerio i istina je,nazalost,navukli su nas ko djecu,pista ce sluzit za guzonje i njihove avione (ovo nisam mogao vjerovat,pa samo jos treba da se supci pocnu vozati avionima jbt) ,ALI ipak ce se moci organizovati SR kad budemo to zeljeli.Ne znam jos da li ce se moci ulaziti kad nam se cefne ko prije.

Uglavnom sve ove cestitke i pohvale moremo bacit u vodu,znao sam da se iza svega krije interes,klinac bi oni samo tako kesirali 300-400 hiljada za omladinu i narod.

Razocaran sam :icon_confused:

Barem imate Pistu kao stazu, mi ovdje imamo pista, ali šupčine nedaju da se organizira street race, jer su ti vozači ludi, bezobzirni idioti koji u svoje automobile ugrade dijelove do 20 000eura, a ni radijo nemaju, ali rado sponzoriraju seljačine mogometaše i kupuju im automobile, sponzori se trgaju za njih, a automobilizam ko jebe, nema to novca...

To je nažalost situacija u mojoj (ne)dragoj RH, 2 do 3 sr-a godišnje i hebiga... a onaj koji bi trebao biti 20km od mene odgađaju več dvije godine zaredom... i onda se čude kad mladi jure i nažalost završe u crnoj kronici, ali jebiga nogometna zvijezda ima Q7, a on ima baš dobre airmagove...:icon_evil:
 
Pa to jeste,imat cemo bar za SR ,to su nam potvrdili,ali opet krivo mi sto se(najvjerovatnije) vise nece moci ulaziti na pistu kad god hoces,sad ce biti ograda,kapija i moremo se jebat,prije smo isli gore zajebavali se,potezali,glupirali,sad klinac,al eto bar jednom godisnje mocemo vas ugostiti ko ljudi (402 m,ne 201 :D )
 
Član
ma polako nek se ona napravi a lako je kasnije izganjati da vi kao klub(ako ste osnovali kao sto ste govorili) mozete koristiti kad vam zatreba pista, opet kazem SAMO NEK SE NAPRAVI a sve ostalo ce doci vremenom ;);)
 
Član
Eh evo i mene,nakon kratke pauze od interneta :)
Erol je vama vec ispricao svu pricu, sto mogu potvrditi, u svemu tome dobra stvar je, sto ce se street race moci odrzavati na toj pisti i sto zasigurno nece vise biti stakla od razbijenih flasa... Na jednu stranu to jeste dobro, na drugu sam nenormalno iznerviran, kad se pricalo o produzenju staze nije se tacna namjena govorila,nego staza ima sportski karakter,i sluzit ce za razne namjene.
E sad ja i znam tacno kome ce ona najvise sluziti zbog tih aviona i slicno, ali nebitno. Krivo mi je sto je ovako ispalo.
Uglavnom super je da ce se staza moci koristiti za SR, i da ce staza uvijek biti u dobrom stanju, bez ostecenja i razbijenih flasa... Jer naglasili su sada, da osim za potrebe vlade i gradskih vlasti za avione, koristit ce se i u razne sportske svrhe(nadam se da tu spada i SR :) )

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top