Izgradnja 402 m piste u Brckom

Izgradnja 402 m piste u Brckom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo mogu reci VELIKI RESPEKT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ako bog da valjda cemo i mi u Sarajevu imati ovako nesto...

Smijesna situacija,glavni grad BIH nema takvu stazu...

Moramo i mi pogurati nase iz Vlade sa kojom stojom :icon_twisted: da se to sredi..

Bruka i sramota.

BRCKO samo naprijed;);):cool::cool:

Eto nas ubrzo :123::123::123:
 
Evo bio sam danas malo svratio da vidim dokle se doguralo,uglavnom lijeva traka je zavrsena sa izravnjavanjem,jos desna i onda ide sloj asfalta.
I jos nesto,pravi se i ograda,dakle bit ce kapija i nece se moci ulaziti samo tako ,sto je jako dobro jer su prije dolazili seljaci,pili i naravno u maniru svojeg primitivizma razbijali flase na po piste.
Uglavnom dosta je i siroka,nije ko Osijeku definitvno (jer ipak ova se radi strktno za SR,a ne za avione) ali moze stati 4 auta sigurno jedan pored drugog.

Uglavnom dobro je,jos malo :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Evo bio sam danas malo svratio da vidim dokle se doguralo,uglavnom lijeva traka je zavrsena sa izravnjavanjem,jos desna i onda ide sloj asfalta.
I jos nesto,pravi se i ograda,dakle bit ce kapija i nece se moci ulaziti samo tako ,sto je jako dobro jer su prije dolazili seljaci,pili i naravno u maniru svojeg primitivizma razbijali flase na po piste.
Uglavnom dosta je i siroka,nije ko Osijeku definitvno (jer ipak ova se radi strktno za SR,a ne za avione) ali moze stati 4 auta sigurno jedan pored drugog.

Uglavnom dobro je,jos malo :cool:

Negdje sam pročitao da se ta pista pravi za avione koji se koriste za potrebe vlade distrihta i gradskih vlasti.

Ako je tako onda priča dobija drugi - komplikovaniji smisao.

U svakom slučaju je dobro da se radi nešto ali mi nije jasno ko pistom gazduje i ko će sa njom da upravlja i da se o njoj stara , neki klub , distriht ,pojedinac i sl..???

Pozdrav
 
Član
Svaka čast, svaka vam dala :cool:. Dobro lokacija Brčko blizu i Srbije I Hrvatske tako da bi trka mogla biti međunarodnog karaktera. Dobro ste to uspjeli kod nas recesija budžet išao 2 puta na rebalans i možda se napuni tek 80% od planiranog tako da nema para nizašto.(kod mene put skinuli-asfalt stari i nestalo para i tako 2 mjeseca stoji neasfaltirano jer nema para:icon_mad:)
Massive RESPECT ;)
 
Član
Ja sam primjetio da se taj Basta pominje u svakoj drugoj temi ako ne i u svakoj vezanoj za SR, Basta ovo, basta ono, Basta je ovoliko Basta je onoliko ....... mislim ajde svaka mu cast najbrzi je najbolji je, nemam nista protiv coveka i ne znam ga, volio bi ga upoznat da ga slikam, uokvirim i okacim na zid pa vam prodajem slike mog zida sa bastinom slikom na njemu :D:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top