Izbor ljetnih guma

Izbor ljetnih guma

Član
Druže izvini malo sam se ja prevario. Kod mene nije sportiva Z1 nego z40
A troše se 2-2.5 mm na 5000 km. S tim da malo kasnije otvrdnu(moja predpostavka,neznam dali otvrdnu) mislim da bi mogao preći s njima 30 000
Ali govorim za Z40
 
Pa dobro ja ne ocekujem sad da ce biti kao neka brand name guma da imam pare za nju nebih se dvoumio .... Ima li ko da zna gdje se mogu narucit nankang ns2 ove sto rekose jer ja trazio ne mogu nadjem gdje ima ....
Pogledao sam ovu gumu i kaze mi covjek da se njemu dobro pokazala (znam da ima uvijek vise misljenja nekome je dobra guma nekome nije to je uvijek bilo)
Starmaxx-a ultra sport st730 .... Cijena oko 160 KM po komadu nova dot kraj 2013 mozda bude cak i 2014 ???
 
Zaboravio sam napisati nema tu trenutno jedino sporrtiva i jos neka ali je za mene trenutno preskupa 230KM ...
 
Ima li gdje u okolini bijeljine ili tuzle da se mogu narucit neke.od.ovih sto ste rekli tipa nankang i ove barum sto ti kazes ???
 
Super Moderator
pa polako bice gume nemaju trenutno, i meni trebaju barum za drugo auto pa cekam da im dodje :) jos ako im dodje bravuris 3 odma uzimam. imo sam sportivu super z na jednom autu uporedo sa barumom bravuris 2 na drugom autu i sportiva joj ne moze ni prici vjeruj mi iako su sportive bile na daleko boljem autu :) ne kazem da je sportiva smece al ako vec jeftinije mozes kupiti bolju gumu zasto ne
 
Pa manje vise nijedna guma.nije smece.koliko para toliko muzike....ja bi volio kad bi i ja a i svako ostali od nas mogli kupovat markirane ali eto.....takva nam drzava....
Pitacu je kada ce dolazit barum i vidjet da li se isplati cekati...Jer kaze da je identicna sportiva i barum...i moram pitat koji tacno model baruma ce doci i koja ce biti cijena....
A nema niko trenutno nankang u ovoj dimenziji...
 
samo bravuris 2, provjereno super, ili ako dodje u ponudu bravuris 3, vrijedi probati
Ako naletim na njih u narednih 20tak dana sam u planu narucit....imam.i ovu ponudu ne znam.kakve su mozel ko naci na netu kakav test il.slicno....
Tracmax F107 155 km komad ( u dolasku cca 15 dana )
Nesto plaho jeftine gume...
 
Top