Izbor ljetnih guma

Izbor ljetnih guma

Član
Nisam procitao sve komentare, ali vidio sam da ti ne treba neka sega-mega guma, ja sam prosle godine kupio Dayton ljetne gume i poprilicno sam zadovoljan, nezz da li ima u tvojoj dimenziji, ali pogledaj..
 
Član
dajte mi neki link od tog nekog lika koji radi sa tim "ludim" dimenzijama Nankang guma
 
Toga sam.i ja pitao ali trenutno nema nista od mojih dimenzija tek polovicom marta se nada da ce biti...Ne mogu da vjerujem da nova guma se tako brzo istrosi....meni treba guma koja ce izdrzat bar 3 sezone da valja....znaci max prelazim 10000...jer to mi nije auto za svakodnevnu voznju imam drugo "radno" auto....znaci vecina hvali nankang a opet ovaj sto sam trazio kazeda mu se dobro pokazala sportmax????
 
Član
Koja savina guma je uspjela da predje preko 60000KM?
ja kad sam uzo auto bile stare 2 godine, čovjek ih je vozio sam zimi i prešo je oko 20 000km, kod mene evo 50 000 auto gazi i uzo sam prije par mjeseci dvije nove gume jer su prednje spale na 1mm, a zadnje dvije imaju 2-3mm, Sava S3. S tim da čim se prednje istroše više, zamjenim ih sa zadnjim. Znači 50 000km kod mene vožene ljeti i zimi :) A zabilježio sam i kad sam uzeo ove dvije nove i na koliko kilometara, pa da vidimo kako se drže, radi se o Debica HP, oko 7.5mm šare nove imaju
 
Član
Pa jesul te nankang stvarno tolko dobre kolko ih narod hvali? ovako gledamo po cjeni ja bi reko da nisu nešto, držeći se onog kolko para toliko muzike, mada poslije ovih komentara hvale razmišljam o njima :D u velikim dimenzijama su spram ostalim prejeftine.
 
Član
Toga sam.i ja pitao ali trenutno nema nista od mojih dimenzija tek polovicom marta se nada da ce biti...Ne mogu da vjerujem da nova guma se tako brzo istrosi....meni treba guma koja ce izdrzat bar 3 sezone da valja....znaci max prelazim 10000...jer to mi nije auto za svakodnevnu voznju imam drugo "radno" auto....znaci vecina hvali nankang a opet ovaj sto sam trazio kazeda mu se dobro pokazala sportmax????

A jesil gledo matador, i to su jeftine gume, ja lično sa njihovim zimskim gumama imam odlično iskustvo, gledajući odnos uloženo/dobiveno, gume su više nego odlične. Pa eto pogledaj i to ako ih ima u toj dimenziji :)
 
Ne znam drug zato sam i postavio ovdje da se inforimisem sta ima do nekih 170 KM po gumi u ovoj dimenziji ...ja sam samo nasao sprotivu i starmaxx meni se licno vise dopada ova starmaxx a sad mnogi hvale i nankang ali nemam gdje porucit ovdje kod nas ..... ima li ko link gdje imaju nove gume da es narucuju u BIH...
 
Super Moderator
Ja citam sta pises i vidim pises sportmax i hocu da te pitam da ne mislis na starmaxx. Ja imam te gume na jednom autu i onako srednja zalost, al za normalnu upotrebu svaka guma je ok
Dayton d320 je fina guma a nije skupa
 
Super Moderator
Dayton je bio negdje u tuzli ne sjecam se tacno kako se radnja zove al su cijene bile super. U toj dimenziji ne znam ima li jer njsam ni trazio to treba pitat
 
Top