IZBOR AUTA, heeeeeelp

IZBOR AUTA, heeeeeelp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

Ako volis brzinu onda ti je Hgt najbolje rješenje, izdržljiv motor malo više trosi al nema kvarova.
Stilo ti je moj broj jedan novije auto a fino izgleda, moze se sredit da izgleda ekstra bez nekih vecih ulaganja....
Opela bi ti preporucio samo ako imas garažu truhne ko da ga u bazenu cuvas a ne na asfaltu.
Diesela bi zaobiso u velikom krugu, dok radi ekstra je svaki kvar proplaces kolko je para:)
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

ono za kocnice je trizex upravu...ja vozo od jarana novog Punta Grande, pa se moro bas privikavat na kocnicu, nenormalno je jaka, tj. kopa...
 
Početnik
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

ja vozim fiat, kao sto je vec poznato hihihihiih

od srca preporucujem stilo ili (nisam izdajica) astru...
 
Član
STILO... Nekako me izgleda cvrsce od Astre... A i auto je od ova 4 nabrojana, najnoviji model... A i iskreno, meni je najljepsi.... Bombasticno izgleda...
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

stilo definitivno..


..il odj sve to i uzmi si passata TDI 110+ks 1999.g+ :)
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

corrado je napisao(la):
stilo definitivno..


..il odj sve to i uzmi si passata TDI 110+ks 1999.g+ :)

Vala pasu bi i ja rado vozao, mada sumnjam da ga moze naci za priblizno ove pare....a i odrzavanje kosta vise itd. itd. itd.
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

Njemac je 20 puta kvalitetniji od talinana,talijani se gase ,ogromni kvarovi,elektronika,dijelovi,to je iz mog iskustva ,a sad ostalo sta tebi pase..
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

Astra je napisao(la):
Njemac je 20 puta kvalitetniji od talinana,talijani se gase ,ogromni kvarovi,elektronika,dijelovi,to je iz mog iskustva ,a sad ostalo sta tebi pase..

Hihi, detaljno si napisao svaka cast :D jebeno ti iskustvo kad mozes generalizirat par miliona vozila u jednu recenicu :D
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

stari imao astru..svaki 3mjesec novi problemi i novi kvarovi.. ja sam rekao svoje.. ostajem pri bravu JTD a ako hoces benzinca onda bravo HGT stilo mi nekako izgleda kao vanzemaljsko auto..ona linija auta mi se nikako nesvidja.. dok mi bravo isti zhaba :D .. RECI NE SVABI:lol::lol:
kad procitam ovo: "inace nevolim talijane il fiate" ja bi sam sebi mezar iskopao i sahranio se.. pa ljudi pogledajte malo sta su talijani..linije ofo ono.. ako ces porodico auto trazi svabu no problem..ali ti ganjas malo sporta i dakle TALIJAN.. ae necu da budem dosadan..
@trizex :icon_exclaim::icon_exclaim: FI(J)AT :lol::lol::lol:
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

trizex je napisao(la):
Za HGT ocekuj da, stvarno, moze trositi i ispod 10 po gradu, al kad ga ganjas od semafora do semafora, ocekuj i cifre od 15 pa i vise litara, hladno.

stooo? bas nije hladno! :icon_eek::icon_rolleyes:
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

zato sto se trizex zali da nema pravih komentara (tj. naziva nas offtopicarima)
jednostavno je.... ako hoces da ti auto ide... uzmes astru opc.... a ako hoces da malo trosi.. uzmes astru 1.7dti ili 2.0dti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top