IZBOR AUTA, heeeeeelp

IZBOR AUTA, heeeeeelp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

ma ugradit cemo mi klimu,nije to nista strasno,dan posla.vec sam ti je poceo trazit,a mislim da cemo je lahko nac,ima tih auta kolko hos
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

auto je dovuceno.fino izgleda pravo.Valjda ce veceras slike postavit
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

Skupi malo para pa kupi stilo al JTD verziju .. ja uskoro kupujem taj auto i mogu ti reci da sam prezadovoljan ... vozio sam ga pregledao 100 foruma o njemu.. JTD od 115 ks je nepoderiv.. ima jedan presao 200000 a zdije na autoputu 200 bez problema ikakvih..
Sto se tice podvozja kazu da je stilo fenomenalno odradjen a na kras testu ima vise nego dobrih 4!

puno pozdrava i nadam se da sam ti pomogao!
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

auuu pa ti kupio auto ?? nek je sa srecom!

p.s. novi sam pa ne procitah jos sve .. : )
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

kupio on astru al nikad okaciti slike i parkirati u garazu..svaki dan kad dodjem na forum odem u garazu da vidim jel visepostavio taj momak koji mu je u dusi talijan u glavi njemac:lol:lol::lol: meni stilo auto ko auto se nikako nesvidja..ev bas jedan komsija pazario jednog i auto izgledom bombona unutrasnjost bljak..neznam sta je gledao al ett..
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

A fina je astra , mada imeni je nekako fiat ljepsi-bolji , mada tvoj izbor :D Neka ti je sa srecom.
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

ma okacice on slike,nema aparata trenutno.u biti astra je beton
 
Član
RE: IZBOR  AUTA, heeeeeelp

ma astra ko astra je extra auto ja je vozim i nisam nikad nikakav problem imao :) nije ovo da svaki cigo svog konja hvali nego svi koji su imalo upuceni znaju da su astra bas bas izdrzljiva auta ! ! ! poz i nek je sa srecom !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top