Iz susjedne nam Hrvatske

Iz susjedne nam Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da je htio da seubije ne bi vozio 15,20 km,sta je radio razmisljao da ili ne :icon_question:
ja mislim da nisu bili trijezni...
R I P :icon_sad:
 
Član
corrado je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
samo jako dobro se odrzao a5 pri ovolikom udaru s obzirom da se golf raspao i vidim da ovi iz a5 nisu bili vezani jer bi pojasi ostali nategnuti... da su bili vezani mogli su odsetat sa mjesta nesrece... stvarno me iznenadio a5 ovo je jos jedna potvrda da ostane br1 u mom izboru...
svaka čast ak vidiš tu negdje pojas..

igrom slucaja vidim i krem je boje kao ostatak enterijera pa se ne istice al se vidi da je fino zategnut a ne labav kakav bi bio poslje udesa...
 
ovo ti je ona stara...znam ja koja budala sjedi za mojim upravljacem,al neznam koja je za onim iz suprotnog smjera...
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
ovo ti je ona stara...znam ja koja budala sjedi za mojim upravljacem,al neznam koja je za onim iz suprotnog smjera...

najpametniji odgovor svaka cast meni je zao ljudi kako god RIP
 
Član
seljak samoubilacki, nema drugog objasnjenja osim da je bio samoubica, pa biti retardiran i ne vidjet da su znakovi i svi jebeni natpisi unazad okrenuti i da su pokazivaci smjera suprotni, nema sanse... Burn in hell...
 
Član
ama kakav samoubica covjece
znas koliko takvih ljudi ima na autoputevima,u cro se i moze desiti da udjes u pogresan smjer,jer na nekim mejstima je oznaceno samo jednim saobracajnim znakom,dok u austriji nema teorije,svijetlece reklame,100 znakova,sto iksova...i opet u austriji najvise u europi ima ghostridera po autoputu.

samo ne kontam kako degen nije skonto da ljudi sa njegove desne strane preko ograde idu u istom smjeru kao i on...mozda se zadesio na dijelu puta gdje nije toliko gust saobracaj,ja sam prije 6-7 dana isao od osijeka autoputem do zupanje,i sad od osijeka ima jedno 30 40 km do prikljucenja na autoput zupanja zagreb.
i izadjem ja i vozim vozim,nigdje nikog ni ispred mene ni iza mene ni u suprotnom smjeru,tak da sam kontao da sam izasao na neki zatvoreni dio autoputa.dakle moze se desiti da 15 minuta nema nikog :)
u mom slucaju je bilo 10 minuta a vozio sam 220 tih 10 minuta :)

i ko sto jd rece,dobro je da nije derno u kakvo auto svoje generacije ili nedo bog jos nesto starije sa cijelom porodicom pobio ih ko mačiče...
 
Početnik
eee Bosanceros,,,20min,vozit a ne skontat da je u pogresnoj traci...:icon_rolleyes:



ovakvih budala se treba cuvat....ubiu te ni krivog ni duznog...:icon_rolleyes:


zalosno..:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top