Iz susjedne nam Hrvatske

Iz susjedne nam Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
seljak.... autoput je tako napravljen da nikako ne mozes uci u pogresan smijer, jedino ako si retardiran... nek je poginuo, sreca pa nije jos ljudi ubio seljak...
 
Član
Bas svasta, sreca da su ovi sto su vozili u pravom smjeru bili u novijem i sigurnijem autu. Valjda ce ok proci, a ne kontam kako ovaj sa Golfom nije skuzio odmah da ide u kontri, pa dovoljno da ti dva auta blicnu i da skuzis da nesto nije ok. A garant su mu svi blicali...
 
samoubistvo..
tolike kilometre prijeci a ne skontati da nesto nije uredu, nema smisla..malo je vjerovatno da je ovaj audi prvo auto na koje su naisli..
 
Član
Mah garant je tu bilo kocenja prije udara, rijetko ko voza A5 po ogranicenju.

No nebitno, nista se nebi desilo da ovaj nije dolazio u kontra smjeru...
 
Član
jebemti sve... pa ak oćeš sebe ubit ima načina... ne ovako... koja je to svijest njima u glavi bila da to naprave, nije mi jasno kako to možeš napravit ako imaš vozačku, svijesno, osim ako se želiš ubit i nekoga još povest sa sobom
 
Legend
LSD je napisao(la):
daki je napisao(la):
Audiu je stala kazaljka na 130 sto je limit na auto cesti.
jel to znaci da u je u trenutku udara isao toliko?

Moze biti, ali nisam siguran jer stvarno neznam. Vidio sam da komentarisu i na HR forumu da bi to moglo da znaci da je u tom momentu auto se kretalo tom brinom. Kod golfa je stao na 100 km/h, zbir 230 uzas-.-..
 
Član
samo jako dobro se odrzao a5 pri ovolikom udaru s obzirom da se golf raspao i vidim da ovi iz a5 nisu bili vezani jer bi pojasi ostali nategnuti... da su bili vezani mogli su odsetat sa mjesta nesrece... stvarno me iznenadio a5 ovo je jos jedna potvrda da ostane br1 u mom izboru...
 
Legend
jao Audi A5 i to s-line,steta...
ne mogu nikako da skontam kako je isao u suprotnom smjeru,a da ne skonta,nista drugo osim samoubistva,jer nevjerujem da ima tako maloumnih osoba...
ako je htio da se ubije zasto moraju da poginu drugi ljudi oko njega...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
samo jako dobro se odrzao a5 pri ovolikom udaru s obzirom da se golf raspao i vidim da ovi iz a5 nisu bili vezani jer bi pojasi ostali nategnuti... da su bili vezani mogli su odsetat sa mjesta nesrece... stvarno me iznenadio a5 ovo je jos jedna potvrda da ostane br1 u mom izboru...
svaka čast ak vidiš tu negdje pojas..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top